TP-LINK Archer C5400X

Bezplatná predĺžená záruka na 3 alebo 5 rokov na produkty TP-LINK

Cena:
415,00 €

Splátková kalkulačka - spočítať
Späť na NAY Extra kartu 8,30 €

POPIS PRODUKTU

TP-LINK Archer C5400X je výkonný trojpásmový WiFi router, ktorý zaistí vo vašej domácnosti alebo hernom brlohu stabilnú a veľmi rýchlu WiFi sieť. Vybavený je štvorjadrovým procesorom, tromi koprocesory a 1 GB operačnej pamäte. TP-LINK Archer C5400X podporuje všetky bežné bezdrôtové WiFi štandardy vrátane 802.11ac a tiež 802.3ab. Výhodou je podpora 2,4 GHz pásma s rýchlosťou až 1000 Mbps a dvoch rôznych 5 Gbps pásiem s rýchlosťou 2167 Gbps. Ďalej nechýba celkom 8 externých odpojiteľných antén. Portová výbava číta 8x Gbit LAN, 1x Gbit WAN a 2x USB 3.0. Router ďalej disponuje funkciami MU-MIMO, Airtime fairness a tiež LAN Agregation. S routerom dostanete navyše bezpečnostný balík Home Care.

Zobraziť celý popis

  • Doprava zadarmo
Popis produktu

Vynikajúci výkon

TP-LINK Archer C5400X je vybavený výkonnými komponentmi, ktoré sú pripravené udržať krok s vysokými nárokmi vášho herného počítača a zároveň udrží stabilný chod WiFi aj LAN siete pre všetky ostatné zariadenia. Srdcom routeru je výkonný štvorjadrový procesor s 64-bitovou architektúrou. Jadrá procesora sú taktované na 1,8 GHz. S procesorom spolupracujú ďalšie tri koprocesory a operačná pamäť RAM s kapacitou 1 GB. Takto vysoký výkon sa postará o stabilný chod či už bezdrôtovej alebo drôtovej siete s minimálnou odozvou a vysokou prenosovou rýchlosťou.

Vynikajúca rýchlosť a minimálna odozva počas hrania

Výhodou výkonného herného routeru TP-LINK Archer C5400X je tiež podpora troch pásiem bezdrôtového pripojenia. Na raz je možné prevádzkovať 2,4 GHz pásmo s maximálnou rýchlosťou 1000 Mbps a dve rôzne 5 GHz pásma s rýchlosťou až 2167 Mbps. Ktorejkoľvek z týchto pásiem si môžete vyčleniť priamo na online hry, aby ste dosiahli stabilného pripojenia s nízkou odozvou a bez prerušovania. Toto nastavenie môžete tiež nechať plne v réžii routera vďaka funkcii Smart Connect. Vďaka nej bude router stále priraďovať najlepšie možné pásmo ku každému zariadeniu. Vďaka tomu sa budete môcť tešiť z perfektného sieťového výkonu na každom pripojenom zariadení.

MU-MIMO a Airtime fairness

Router TP-LINK Archer C5400X využíva technológiu MU-MIMO a Airtime fairness, ktoré zaisťujú stabilný WiFi streaming pre viac zariadení. Technológia MU-MIMO zaisťuje až 3x vyššiu rýchlosť, efektivitu a kapacitu. Oproti staršej verzii SU-MIMO dokáže MU-MIMO naraz zabezpečiť pripojenie a dátový tok pre viac zariadení. U predchádzajúcej generácie zvládol router v jednom čase pracovať iba pre jedno zariadenie. Kombináciou MU-MIMO a Airtime fairness dokáže router na základe sofistikovaných algoritmov a presnému meraniu zabezpečiť distribúciu WiFi streamov každému zariadení tak, aby nedochádzalo k meškaniu a tým navyšovaniu odozvy v prípade hraní online hier alebo sledovania videí. Ďalšou skvelou funkciou je inteligentné priraďovanie priorít pre dátové prenosy. V prípade rozpoznania online hrania pridá router tomuto prenosu maximálnu prioritu, aby sa maximálne eliminovalo oneskorenie pre skvele plynulé hranie.

RangeBoost a zrýchlený dátový prenos

Vďaka prítomnosti ôsmich odnímateľných antén a vysokému vysielaciemu výkonu disponuje router TP-LINK Archer C5400X tiež skvelým dosahom. Dosah si môžete ešte navíšit vďaka funkcii RageBoost, ktorá sa postará o to, aby ste mali všade vo svojom dome dostupné kvalitné pripojenie pre nové aj staršie zariadenia. Router je ďalej vybavený celkom ôsmimi LAN porty, ktoré vám umožní veľmi rýchle pripojenie vašich počítačov, chytrých televízorov, NAS systémov a ďalších zariadení, ktoré vyžadujú káblové pripojenie. Práve pre pripojenie NAS systémov oceníte možnosť zrýchlenie dátového prenosu pre dvoch LAN porty z 1 Gbps na 2 Gbps. V prípade skombinovania LAN a WAN portov môžete pripojiť kompatibilný modem DOCSIS 3.1, čím môžete získať veľmi rýchle internetové pripojenie.

Home Care

Home Care vám zaistí kvalitnú ochranu pred škodlivými hrozbami, ktoré na vás neustále číhajú pri sťahovaní alebo zdieľanie súborov. Tento bezpečnostný balík obsahuje výkonnú antivírusovú ochranu, ktorá ochráni všetky vaše zariadenie. Svoje dáta môžete zabezpečiť aj pomocou VPN. Pomocou softvéru OpenVPN si môžete vytvoriť virtuálnu sieť s PPTP. Vďaka funkcii VPN Acceleration bude takto zabezpečená sieť pracovať až 5x rýchlejšie.

 

 

 

 

 

 

Hore

Parametre produktu

Základné parametre

Wi-Fi štandardy: 802.11 a/b/g/n, 802.11ac
Frekvencia: 2,4 GHz, 5 GHz
LAN: 8

Ďalšie vlastnosti

Značka: Tplink
Frekvencia: 2,4 GHz, 5 GHz
Počet antén: 8
Šifrovanie: WEP, WPA-PSK
Funkcie routra: MIMO, Gigabit LAN, Filter MAC adries

Konektivita

Počet USB portov: 2
Wi-Fi štandardy: 802.11 a/b/g/n, 802.11ac
LAN: 8
WAN: 1
WiFi-Band: Áno
VPN server: Áno

Fyzické vlastnosti a farba

Šírka: 288 mm
Výška: 184 mm
Dĺžka: 288 mm
Hmotnosť: 1200 g

Operačný systém

Podporovaný OS: Windows 10

Anténa

Zisk antény: 30 dBi

Ďalšie parametre

Typ produktu: Router
Prenosová rýchlosť 2,4 GHz: 1000 Mbps
Prenosová rýchlosť 5 GHz: 2167 Mbps

Ostatné

Kód produktu: ARCHER C5400X

Všetky parametre

Hore

Príslušenstvo ku tomuto produktu

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore