TP-Link Archer C80

Bezplatná predĺžená záruka na 3 alebo 5 rokov na produkty TP-LINK

Cena:
57,90 €

Pôvodná cena 77,90 €
Späť na NAY Extra kartu 1,16 €

Nedá sa rezervovať

Odporúčame tieto služby

Okamžitá výmena

Na vybavenie záručnej reklamácie nečakajte 30 dní. Zobraziť viac informácií

POPIS PRODUKTU

Wi-Fi router TP-Link Archer C80 vybavený 4 viacsmerovými anténami podporuje bezdrôtové štandardy IEEE 802.11a/n/ac (5 GHz) a IEEE 802.11b/g/n (2,4 GHz). Prenos dát dosahuje celkovú rýchlosť 1900 Mb/s. Je zabezpečený šifrovaním WPA, WPA2, WPA-PSK a WPA2-PSK. K dispozícii tiež máte klasické káblové pripojenie pomocou 4 portov RJ-45. Smerovač disponuje technológiami Beamforming a MU-MIMO. V ponuke sú funkcie Airtime Fairness aj SmartConnect. Vašu sieť môžete nastaviť cez webové rozhranie aj prostredníctvom aplikácie Tether, ktorá je dostupná pre tablety a smartfóny s operačným systémom Android alebo iOS. K dispozícii pre tento model je tiež nový firmvér, ktorý podporuje funkciu OneMesh pre vytváranie Wi-Fi sietí a zabezpečenie na úrovni WPA3.

Zobraziť celý popis

  • Zľava 26 %
Popis produktu

Výkonná Wi-Fi sieť

Router TP-Link Archer C80 s 3x3 MU-MIMO dokáže odosielať a prijímať dáta v troch prúdoch. Podporuje 2,4 GHz aj 5 GHz pásmo. Prenos dát dosahuje celkovú rýchlosť 1900 Mb/s a je zabezpečený šifrovaním WPA, WPA2, WPA-PSK alebo WPA2-PSK.

Široké pokrytie

Vďaka 4 externým anténam získate prístup k zábave takmer zo všetkých kútov vášho domu alebo bytu. Technológia Beamforming zaznamená zariadenia a sústredí na nich silu bezdrôtového signálu. Router tiež disponuje funkciou Airtime Fairness aj funkciou SmartConnect, ktorá pomáha routru automaticky prepínať pripojenie každého zariadenia k najlepšiemu dostupnému pásmu Wi-Fi.

Funkcia OneMesh

TP-Link predstavil technológiu OneMesh, ktorá je už dostupná aj pre model TP-Link Archer C80. Umožní používateľom vytvárať Wi-Fi siete z routerov, extenderov, DSL routerov, powerline adaptérov alebo aj LTE routerov. Pre vytvorenie mesh siete je potrebné stlačiť tlačidlo WPS na routeri a potom rovnaké tlačidlo na extenderi či inom podporovanom zariadení. Pre používanie novej funkcie je potrebné tiež aktualizovať firmvér. Môžete tak spraviť dvoma spôsobmi:

Aplikácia Tether - Aktualizujte svoj router pomocou mobilnej aplikácie Tether.

Pomocou webového rozhrania - V záložke System tools a Firmware upgrade nájdete najnovšiu verziu firmvéru. Po kliknutí na Upgrade sa router aktualizuje.

Okrem možnosti vytvárať Wi-Fi siete, nový firmvér s funkciou OneMesh podporuje zabezpečenie siete na úrovni WPA3.

Jednoduché prispôsobenie domácej siete

Vašu sieť nastavíte cez intuitívne webové rozhranie aj pomocou aplikácie TP-Link Tether, ktorá je dostupná pre smartfóny a tablety s operačným systémom Android alebo iOS. V aplikácii môžete kontrolovať stav sieťových zariadení, vytvoriť sieť pre hostí alebo upraviť prístup na internet pre vaše deti.

 

 

 

 

 

 

Hore

Parametre produktu

Základné parametre

Wi-Fi štandardy: 802.11 a/b/g/n, 802.11ac
Frekvencia: 2,4 GHz, 5 GHz
LAN: 4

Ďalšie vlastnosti

Značka: Tplink
Frekvencia: 2,4 GHz, 5 GHz
Počet antén: 4
Šifrovanie: WPA3, mix WPA/WPA2, WPA-PSK, WPA2-PSK, WEP
Funkcie routra: WDS (Wireless Distribution System)

Fyzické vlastnosti a farba

Šírka: 215 mm
Výška: 32 mm
Dĺžka: 117 mm
Hmotnosť: 315 g

Konektivita

Wi-Fi štandardy: 802.11 a/b/g/n, 802.11ac
LAN: 4
WAN: 1
DLNA: Nie

Ďalšie parametre

Typ produktu: Router
Prenosová rýchlosť 2,4 GHz: 600 Mbps
Prenosová rýchlosť 5 GHz: 1300 Mbps

Ostatné

Kód produktu: ARCHER C80

Všetky parametre

Hore

Príslušenstvo ku tomuto produktu

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore