TP-Link TL-PA7010PKIT AV1000 2x powerline

Predaj tohto produktu bol ukončený

Zvážte aj tento produkt

Powerline štartovacia sada TP-Link TL-PA8010PKIT zabezpečí u Vás doma, ale aj v práci naozaj ohromný výkon i vysokorýchlostné pripojenie. S rýchlosťou až 1200 Mbit za sekundu hravo vystačí na všetky Vaše online činnosti. Či už z notebookov, počítačov alebo inteligentných zariadení, gigabitový port zaručuje za každých okolností bezpečné káblové pripojenie. So vstavaným systémom úspory energie navyše znižujete spotrebu až o 85%.

Základné parametre

  • Prenosová rýchlosť: 1200 Mbps
  • LAN: 1

Podrobný popis

Zobraziť produkt

Hore

Popis produktu

Rýchla inštalácia

Inštalácia sady je jednoduchá a rýchla. Stačí zasunúť adaptér do elektrickej zásuvky a pripojiť pomocou ethernetového káblu k routeru. Druhý adaptér následne zasuniete taktiež do zásuvky a pripojíte k nemu zariadenie podporujúce pripojenie prostredníctvom Ethernet. Výhodou je prítomnosť technológie Plug-and-Play, ktorá zabezpečí inštaláciu bez potreby ovládačov. Praktická konštrukcia zahŕňa inovatívny režim úspory energie, ktorý automaticky prepne zariadenie počas nečinnosti do režimu „Úspora“, a tým zníži spotrebu až o 85%.

Vysokorýchlostný prenos dát

Powerline štartovacia sada TP-link TL-PA7010PKIT disponuje vyspelou technológiou HomePlug AV2, vďaka ktorej poskytne vysokorýchlostný prenos dát s rýchlosťou až 1000 Mb/s. Predstavuje tak ideálne riešenie pre rozšírenie pripojenia a prácu s aplikáciami, ktoré sú náročné na šírku pásma. Umožní vám bezproblémový streaming videí v rozlíšení až 4K, hranie online hier či prenos objemných súborov. Oba adaptéry majú LAN port. Do siete môžete prostredníctvom ethernetového kábla pripojiť televízor, hernú konzolu, úložisko NAS či počítač. 

O elektrickú zásuvku neprídete

Nebojte sa straty elektrickej zásuvky kvôli pripojeniu štartovacej sady. Adaptéry sú vybavené priechodnou napájacou zásuvkou, ktorú je možné využiť ako klasickú elektrickú zásuvku a zapájať do nej ľubovoľné elektrické spotrebiče. Vďaka vstavanému filtru šumu je adaptér schopný brániť elektrickému signálu, aby nežiaducim spôsobom ovplyvnil dátový prenos.

 

Hore

Parametre produktu

Základné parametre

Prenosová rýchlosť: 1000 Mbps
LAN: 1

Ďalšie vlastnosti

Značka: Tplink

Fyzické vlastnosti a farba

Farba: biela
Šírka: 126 mm
Výška: 42 mm
Dĺžka: 70 mm

Konektivita

Rozhranie: LAN
Dosah: 300 m
LAN: 1

Funkcie

Plug & Play: Áno

Prenos dát

Prenosová rýchlosť: 1000 Mbps

Ďalšie parametre

GLAN: Áno
Typ produktu: Powerline
Prechodná zásuvka: Ano

Ostatné

Kód produktu: TL-PA7010PKIT

Všetky parametre

Hore

Príslušenstvo ku tomuto produktu

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore