Tractive Tracker XL GPS lokátor pre domáce zvieratá biely

  • Doprava zadarmo

Typ batérie: Li-Ion, Akcelerometer: Áno, Automat.synchronizácia s PC: Áno,

  • Sledovať zmeny
  • Do obľúbených
  • Vytlačiť

Popis produktu

Už sa nemusíte báť že sa vám váš domáci miláčik zatúla. Tractive GPS lokátor vám ukáže kde presne sa váš domáci miláčik nachádza. Tractive tracker má integrovanú SIM kartu a GPS modul. Zariadenie disponuje funkciami ako Live tracking (sledovanie pohybu zvieraťa v reálnom čase), Safe Zone (virtuálny plot s okamžitou notifikáciou) alebo záznam histórie trasy a vyznačenie poslednej známej pozície. Zariadenie je vhodné pre zvieratá s hmotnosťou vyššou ako 20 kg. Aplikácia je spoplatnená. Zariadenie podporuje všetky typy operačných systémov ako Android alebo iOS. GPS lokátoru nechýba ani vodeodolné telo so stupňom krytia IPX7.

 

Sledujťe vaše zviera kdekoľvek

Tractive GPS lokátor ukazuje nielen to, kde bol váš domáci miláčik pred niekoľkými minútami, ale umožňuje vám sledovať pohyb zvieraťa v reálnom čase. Aplikácia dokáže aktivovať funkciu Live Tracking a na vašom displeji uvidíte celú trasu, kadiaľ váše domáce zviera beží. Pomocou aplikácie môžete tiež vzdialene aktivovať svetlo umiestnené na lokátory, čo vám pomôže stratené zvieratko nájsť aj za zhoršených svetelných podmienok. Nápomocný vám bude aj zvukový signál, ktorý sa pri hľadaní zvieraťa aktivujete.

Funkcia virtuálneho plota

Aplikácia disponuje funkciou Safe Zone ktorá vám dovoľuje vymedziť ľubovoľne veľký okruh. Ak váš domáci miláčik prekročí hranice vymedzeného okruhu, dostanete okamžité upozornenie na váš telefón.

To najlepšie pre vaše domáce zviera

  • Presné GPS zameranie vášho maznáčika
  • XL prevedenie - pre zvieratá s hmotnosťou vyššou ako 20 kg
  • Vhodné pre veľké plemená psov, kone aj väčšie poľnohospodárska zvieratá
  • Integrovaná SIM karta a GPS modul

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Typ batérie Li-Ion
Akcelerometer Áno
Automat.synchronizácia s PC Áno

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií Tractive Tracker XL GPS lokátor pre domáce zvieratá biely

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené