Trevi HCX 1080 BT čierny

  • Výpredaj - 11 %
  • Doprava zadarmo

Wi-Fi: Nie, RMS výkon: 40 W, NFC: Áno, Typ reproduktora: 2 - pásmový, DAB: Nie, Počet reproduktorov: 2,


Cena 116,00 €

Zľava 11 % z pôvodnej ceny: 130,70 € Zobraziť nápoveď

2,32 € Späť na NAY Extra kartu: Zobraziť nápoveď


Popis produktu

Mikrosystém Trevi HCX 1080 BT v čiernom prevedení prehráva disky Audio CD, hudbu vo formáte MP3 na CD i zo vstupu USB pre flash disk. Má aj digitálny FM tuner s možnosťou uloženia 40 predvolieb. Je vybavený modulom Bluetooth, umožňujúcim bezdrôtové streamovanie hudby z vašich smartfónov, PC aj tabletov. Pre rýchle spárovanie je možno využit funkciu NFC. Výkon zosilňovača mikrosystému a dvojpásmových reproduktorov je 2 x 10 W. Sluchátkový výstup pre nerušené počúvanie, diaľkový ovladač aj linkový 3,5 mm vstup rozširujú výhody prístroja.

Prehrávač pre každú príležitosť

Rádiový mikrosystém Trevi HCX 1080 BT prinesie do vašej domácnosti príjemné ozvučenie, ktoré si budete môcť vychutnávať pri každodenných činnostiach, posedeniach s kamarátmi alebo akýchkoľvek ďalších akciách. Je celkom kompaktný a tak sa dá aj ľahko prenášať, kam sa vám to práve hodí. Neprehráva len rádio a CD, ale prinesie aj radu iných vstupných formátov, takže sa jeho možnosti zvyšujú. Umožní prehrať aj MP3 súbory z CD i USB kľúča a tak sa jeho možnosti niekoľkonásobne zvyšujú. Zariadenie je vybavené 2-pásmovými drevenými reproduktormi s celkovým výstupným výkonom 20 W.

Drôtové pripojenie

Na rádiu Trevi HCX 1080 BT nájdete aj 3,5 mm Aux vstup, pomocou ktorého budete môcť pripojiť prehrávače, mobilné telefóny rôznych druhov alebo aj ďalšie zariadenia. Okrem toho je systém vybavený aj USB portom, takže bez problémov pripojíte aj flash disky, z ktorých tiež prehráte hudbu vo formáte MP3.

Ide to aj bez káblov

Svoje skladby však môžete streamovať aj bezdrôtovo, pretože je vybavený rozhraním Bluetooth, s ktorým pripojíte notebooky, tablety, smartphony a ďalšie zariadenia, na ktorých si vytvoríte svoj vlastný playlist. Pre rýchle spárovanie dotykom je možno využit funkciu NFC

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Wi-Fi Nie
RMS výkon 40 W
NFC Áno
Typ reproduktora 2 - pásmový
DAB Nie
Počet reproduktorov 2

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií Trevi HCX 1080 BT čierny

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené