Služby k produktu

 • Doprava s vynáškou zadarmo Doprava s vynáškou zadarmo

  Objednávku nad 40€ vám bezplatne dovezieme domov a vynesieme až do bytu.

 • Komfortná doprava do 30 kg Komfortná doprava do 30 kg

  Objednávku vám doručíme cez víkend alebo v pracovných dňoch vo večerných hodinách. Zabezpečíme aj odvoz starého spotrebiča.

 • NAY Extra klub NAY Extra klub

  S klubovou kartou nakupujete výhodnejšie. Užívate si výhody a benefity určené pre našich verných zákazníkov.

 • Nákup na splátky Nákup na splátky

  Nepotrebujte hotovost, nakupujte na splátky. Výšku splátky a dĺžku splácania si prispôsobíte svojim potrebám. Platí pre nákupy v hodnote od 112 €.

Hore

Popis produktu

Viac ako FULL HD alebo kvalitné a ostré video

TrueCam A7S vyhotovuje záznam vo FULL HD a zvláda až 45FPS. Ďalej vie zaznamenávať v rozlíšení až 2560x1080 alebo 2304x1296, a tak sa môžete tešiť na kvalitné, ostré aj ultra širokouhlé video. Kamera je vybavená nielen nočným režimom, ale aj funkciou WDR, ktorá zaistí kvalitné zábery aj pri sťažených kontrastných podmienkach - typickým príkladom je kontrast medzi svetlom a tieňom či nočné zábery cesty so svetlami protiidúcich vozidiel. Výborný záznam zaobstaráte tiež pri zhoršených svetelných podmienkach, pri zníženej viditeľnosti alebo v šere. Vďaka tomu je kamera TrueCam A7S vhodná aj pre profesionálov a naozajstných fajnšmekrov.

Funkcie TACHOMETER

Novou funkciou kamery TrueCam A7S je funkcia TACHOMETER. Vďaka nej je možné priamo na displeji kamery sledovať aktuálnu rýchlosť a smer, ktorým idete. Ten je zobrazovaný formou kompasu. Spolu so zobrazením aktuálnej rýchlosti a kompasu Vás bude kamera informovať o blížiacom sa rýchlostným radaru. Na displeji sa zobrazí rýchlostný limit blížiaceho sa radaru, vzdialenosť a v prípade prekročenia rýchlosti aj varovanie. Funkciu TACHOMETER využijete aj ako šetrič obrazovky, aby Vás neoslňoval displej kamery napríklad pri jazde v noci.

GPS modul a detekcia rýchlostných radarov

Kamera je vybavená detekciou rýchlostných radarov a ohlási Vám výskyty radarov a križovatiek s detekciou jazdy na červenú. Pomocou hlasových pokynov a funkcie TACHOMETER budete tiež upozornení na úseky, v ktorých je potrebné dbať na zvýšenú pozornosť, a to voliteľne aj vtipnými komentármi herca Karla Zimy, čo Vám cestu dokonale spestria. Databáza obsahuje 33 tisíc miest v desiatkach európskych krajín a aktualizácie sú k dispozícii zdarma. Vďaka GPS modulu, ktorým je kamera TrueCam A7S takisto vybavená, získate detailné informácie o Vašej jazde. GPS spolu s rýchlosťou jazdy zaznamenáva trasu Vašej cesty a Vy si ju neskôr môžete prezrieť na Google Maps. V nastavení kamery tiež môžete zvoliť, či chcete rýchlosť zobrazovať priamo vo videu, čo ocenia nielen automobiloví pretekári.

Jednoduchá každodenná inštalácia a intuitívne ovládanie

Kamera je prispôsobená každodennej inštalácii, ktorá je preto naozaj jednoduchá. Kameru stačí zacvaknúť do držiaku, ktorý cez noc necháte vo vozidle, a môžete vyraziť. Nemusíte tak každý deň polohovať alebo sa zaoberať napájaním - to je privedené priamo do držiaka. TrueCam A7S sa navyše chváli intuitívnym ovládaním, ktoré vďaka prehľadnému českému menu zvládne naozaj každý. Ľahko navyše môžete zaobstarať fotografiu aj počas nahrávania, vypnúť nahrávanie zvuku, zmeniť jas displeja a podobne. Výsledný záznam si potom môžete zobraziť priamo na LCD displeji kamery alebo vo Vašom počítači.

Časová slučka, G-senzor a zamykanie záznamov

Časová slučka zaisťuje možnosť nepretržitého nahrávania. Vo chvíli, keď dôjde miesto na pamäťovej karte, je vždy prepísaný najstarší záznam. Dôležité záznamy môžete zamknúť, a to buď už pri nahrávaní, alebo spätne, a zabrániť tak ich nechcenému prepísaniu. G-senzor potom v trojrozmernom priestore zaznamenáva smer Vašej jazdy, pričom tieto údaje je možné si kedykoľvek zobraziť. V prípade, že dôjde k nehode, kamera to vďaka senzoru spozná a uzamkne aktuálne záznam proti zmazaniu. V grafe si potom môžete prezrieť, odkiaľ presne náraz prišiel.

Funkcie LDWS

Systém varovania pri opustení jazdného pruhu (LDWS) je mechanizmus, ktorým kamera TrueCam A7S upozorní vodiča, pri jazde na diaľniciach alebo väčších komunikáciách, akonáhle vozidlo začne vybočovať z jazdného pruhu. Tento systém je navrhnutý tak, aby minimalizoval dopravné nehody zapríčinené nepozornosťou vodiča vozidla ako je napríklad rozptýlenie alebo ospalosť. Vďaka kamere TrueCam A7S ho môžete naplno využiť aj vo voze, ktorý takúto funkciu štandardne neponúka, alebo si jeho obstaranie inak žiada veľkú investíciu. Upozornenie: Funkcia je momentálne v štádiu vývoja (beta).

Obsah balenia: kamera, prísavný držiak, GPS modul, nástavec A7S, nalepovací 3M držiak, HDMI kábel, USB kábel, autonabíjačka, ochranný obal

Hore

Parametre produktu

Základné parametre

Rozlíšenie hlavnej kamery: 2560 x 1080
iUhlopriečka: 2,7 "
iWi-Fi: Nie
iGPS: Áno
Dotyková obrazovka: Nie
Zabudovaný mikrofón: Áno
iMax.rozlíš.videa: 2304x1296
Rozlíšenie: 4 mpx
Uhol záberu hl.kamery: 130
Fotorežim: Áno
Parkovací režim: Nie

Ďalšie vlastnosti

Značka: Truecam
Senzor hlavného fotoaparátu: CMOS
Uhol záberu hl.kamery: 130
Počet kamier: 1

Fotoaparát

Rozlíšenie hlavnej kamery: 2560 x 1080
Max.rozlíšenie fotografií: 4000000 px
Fotorežim: Áno

Display/Grafika

iUhlopriečka: 2,7 "
Dotyková obrazovka: Nie

Konektivita

iWi-Fi: Nie

Fyzické vlastnosti a farba

Šírka: 103 mm
Výška: 40 mm
Dĺžka: 51 mm

Multimedia

Podporované video formáty: MOV
Podporované obraz.formáty: jpg

Funkcie

iGPS: Áno
G-shock senzor: Áno
Parkovací režim: Nie

Pamäť

Kompat.pamäť.karty: micro SD

Mikrofón

Zabudovaný mikrofón: Áno

Dátové úložisko

iUkladacie médium: Micro SDHC

Video

iMax.rozlíš.videa: 2304x1296
Sním.frekvencia pri videu: 60 sn/s

Obrazový senzor

Rozlíšenie: 4 mpx

Batérie

Zabudovaná batéria: Áno

Ostatné

Kód produktu: TRUECAM A7S

Všetky parametre

Hore

Príslušenstvo ku tomuto produktu

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore