TrueCam A7s GPS čierna

Zobraziť

  • Doprava zadarmo

Uhlopriečka ("): 2.7 ", Wi-Fi: Nie, GPS: Áno, Dotyková obrazovka: Nie, Zabudovaný mikrofón: Áno, Max.rozlíš.videa: 2304x1296, Rozlíšenie: 3.6 mpx, Uhol záberu hl.kamery: 130, Parkovací režim: Áno,


Cena 119,99 €

2,40 € Späť na NAY Extra kartu: Zobraziť nápoveď


5,0 / 5

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené

1 jeden nákup

Zobraziť jednu recenziu

Popis produktu

TrueCam A7s v elegantnom čiernom prevedení je autokamera najvyššej triedy určená pre profesionálov. Kamera natáča v rozlíšení Full HD+ až 1296 p (2304×1296 px) a videá zobrazuje na veľkom LCD displeji. Samozrejmosťou je GPS, G-senzor na detekciu pohybu alebo detekcia rýchlostných radarov. Kamera vyhotovuje dobré a kvalitné videá aj za zhoršených svetelných podmienok. Okrem všetkého nechýba asistenčný systém LDWS, teda lane departure warning system, ktorý vás zvukovo upozorní, kedykoľvek začnete neplánovane vybáčať z jazdného pruhu. Uhol záberu je 130° a záznam je zaznamenávaný pri 30 FPS. Nechýbajú ani funkcie ako tachometer, cyklické natáčanie. Podpora SD kariet až do 64 GB.

LCD displej a skvelá kvalita videa

Zaznamenané videá si môžete prezrieť na veľkom 2,7 " LCD displeji. Kamera zaznamenáva video vo Full HD+ 2304×1296 px pri 30 FPS. Ovládanie je navyše zrozumiteľné a prehľadné a celá kamera je v Českom jazyku. Uhol záberu je 130° a kamera sa dá otáčať o 180°. Určite oceníte aj zabudovanú LEDku s ktorou si kedykoľvek môžete posvietiť a všetko zdokumentovať aj v tme.

GPS a ďalšie skvelé funkcie

Kamera TrueCam A7s okrem všetkého disponuje GPS. So zabudovanou GPS a databázou úsekových meraní viete presne, kde je dobré stiahnuť plyn – kamera vám dá včas hlasom vedieť o viac než 40 tisícoch radarov v 36 krajinách. Samozrejmosťou sú aj funkcie ako tachometer, cyklické natáčanie alebo G-senzor na detekciu pohybu. Okrem všetkého nechýba asistenčný systém LDWS, teda lane departure warning system, ktorý vás zvukovo upozorní, kedykoľvek začnete neplánovane vybáčať z jazdného pruhu.

Dobrá životnosť

Vďaka superkondenzátoru a zabudovanej batérii v sebe TrueCam A7s kombinuje výhody oboch riešení. Superondenzátor je v autokamerách skvelý, pretože mu nevadia extrémne rozdiely teplôt a v najlepšej kondícii vydrží mnoho rokov. Musí byť ale neustále pripojený do napájania. Oproti tomu baterka v čase síce slabne, ale zaistí to, že môžete kameru vziať a natočiť s ňou video aj mimo auto

HDR video, nočný režim a filtre

Kvalitná optika s vynikajúcou svetelnosťou zaručí, že kamera bude natáčať kvalitne aj v noci. Samozrejmosťou je aj HDR, funkcia vďaka ktorej kamera lepšie zvláda zhotovenie veľmi kontrastných záberov. Ku kamere je možné dokúpiť polarizačný CPL filter a UV filter, vďaka ktorým získate ešte vyššiu kvalitu záznamu. CLP filter zaisťuje odstránenie odleskov, odrazov svetla a zbaví vás rušivého zobrazenia čelného skla vozidla. UV filter potom vie zabezpečiť živosť farieb a teda prirodzenejší záznam.

Obsah balenia

  • kamera do auta TrueCam A7S
  • GPS modul s detekciou radarov
  • prísavný držiak
  • permanentný držiak 3M DVR mount
  • náhradné 3M samolepka
  • autonabíjačka
  • Micro USB kábel
  • ochranný obal na kameru


 

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Uhlopriečka (") 2.7 "
Wi-Fi Nie
GPS Áno
Dotyková obrazovka Nie
Zabudovaný mikrofón Áno
Max.rozlíš.videa 2304x1296
Rozlíšenie 3.6 mpx
Uhol záberu hl.kamery 130
Parkovací režim Áno

Hodnotenie

5,0 / 5

1 recenzia TrueCam A7s GPS čierna

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené

Juraj

28. 7. 2021

Celkové hodnotenie

Kvalita Nehodnotené

Hodnota za peniaze Nehodnotené


  • pomer cena / výkon