TrueCam M5 WiFi

Cena:
109,00 €

Pôvodná cena 134,99 €
Na splátky s Ahoj spočítať
Na splátky s Quatro spočítať
Späť na NAY Extra kartu 2,18 €

Doprava zdarma

POPIS PRODUKTU

Autokamera TrueCam M5 WiFi v čiernom prevedení je vybavená 2" LCD displejom. Ponúka 150° uhol záberu, Full HD rozlíšenie a funkciu WDR. Umožňuje zaznamenať fotografie v rozlíšení 12 Mpx vo formáte jpg. Podporuje pamäťové karty Micro SD s kapacitou do 64 GB. Disponuje funkciami G-senzor, natáčanie v slučke, automatickým spustením, detekciou pohybu, detekcia radarov a zamykaním súboru proti prepísaniu. Nechýba integrované Wi-Fi pre ovládanie aj cez telefón. (Magnetický GPS modul s detekciou radarov je potrebné dokúpiť samostatne).

Zobraziť celý popis

  • Doprava zdarma
  • Zľava 19 %
Popis produktu

Full HD videá a funkcia WDR

S kamerou TrueCam M5 WiFi môžete nahrávať kvalitné videá vo Full HD rozlíšení (1080p) a širokým uhlom záberu 150°. Prehliadať jednotlivé záznamy z ciest môžete na 2" LCD displeji. Kamera je vybavená nielen nočným režimom, ale aj funkciou WDR, ktorá zaručí plnohodnotné zábery aj pri sťažených kontrastných podmienkach - typickým príkladom je kontrast medzi svetlom a tieňom, či nočné zábery ciest so svetlami protiidúcich vozidiel. Umožňuje tiež rýchlu úpravu jasu displeja či samotné vypnutie počas nahrávania, vďaka čomu si môžete ušetriť spotrebu energie. Ako jedna z mála autokamier dokáže fotografovať aj počas nahrávania. Jednoduchým stlačením tlačidla zachytíte fotky v 12 Mpx rozlíšení vo formáte jpeg.

 

G-senzor, časová slučka a zamykanie záznamov

Časová slučka zaisťuje možnosť nepretržitého nahrávania. Vo chvíli, keď dôjde miesto na pamäťovej karte, je vždy prepísaný najstarší záznam. Dôležité záznamy môžete zamknúť, a to buď už pri nahrávaní, alebo spätne a zabrániť tak ich nechcenému prepísaniu. G-senzor potom v trojrozmernom priestore zaznamenáva smer Vašej jazdy, pričom tieto údaje je možné si kedykoľvek zobraziť. V prípade, že dôjde k nehode, kamera to vďaka senzoru spozná a uzamkne aktuálny záznam proti zmazaniu. V grafe si potom môžete prezrieť, odkiaľ presne náraz prišiel.

 

Pripojenie Wi-Fi pre ovládanie cez aplikáciu FinalCam

Neodmysliteľnou súčasťou kamery je integrované pripojenie Wi-Fi, ktoré vám po spárovaní so smartfónom alebo tabletom (Android, iOS) umožňuje diaľkové ovládanie pomocou aplikácie FinalCam. Magnetický držiak a špeciálna zarážka vám zaručí pevné a bezpečné uchytenie kamery. TrueCam M5 Wi-Fi využíva superkondenzátor, ktorý lepšie odoláva zmenám teplôt a vydrží dlhšie nech klasické batérie.

 

Detekcia rýchlostných radarov

Doplnkovou funkciou je detekcia rýchlostných radarov, ktorá vám ohlási výskyt radarov a križovatiek s detekciou jazdy na červenú. (Magnetický GPS modul s detekciou radarov je potrebné dokúpiť samostatne). Pomocou hlasových pokynov budete tiež upozornení na úseky, v ktorých je potrebné dbať na zvýšenú pozornosť, a to voliteľne aj vtipnými komentármi herca Karla Zimy, čo Vám cestu dokonale spestrí. Databáza obsahuje 33 tisíc miest v 36 európskych krajinách a v Rusku.

Hore

Parametre produktu

Základné parametre

iUhlopriečka: 2 "
iWi-Fi: Áno
iGPS: Áno (voliteľné)
Dotyková obrazovka: Nie
Zabudovaný mikrofón: Áno
iMax.rozlíš.videa: 1920x1080
Rozlíšenie: 12 mpx
Uhol záberu hl.kamery: 150
Fotorežim: Áno
Parkovací režim: Áno

Ďalšie vlastnosti

Značka: Truecam
Uhol záberu hl.kamery: 150
Počet kamier: 1

Display/Grafika

iUhlopriečka: 2 "
Dotyková obrazovka: Nie

Konektivita

iWi-Fi: Áno

Fyzické vlastnosti a farba

Šírka: 69 mm
Výška: 45 mm
Dĺžka: 34 mm
Hmotnosť: 64 g

Multimedia

Podporované video formáty: MP4
Podporované obraz.formáty: jpeg

Funkcie

iGPS: Áno (voliteľné)
G-shock senzor: Áno
Parkovací režim: Áno

Obsah balenia

Obsah balenia: 3M držiak, 2x 3M nálepka

Pamäť

Kompat.pamäť.karty: micro SD

Mikrofón

Zabudovaný mikrofón: Áno

Dátové úložisko

iUkladacie médium: micro SD

Video

iMax.rozlíš.videa: 1920x1080
Sním.frekvencia pri videu: 60 sn/s

Obrazový senzor

Rozlíšenie: 12 mpx

Fotoaparát

Max.rozlíšenie fotografií: 12000000 px
Fotorežim: Áno

Batérie

Zabudovaná batéria: Nie

Ostatné

Kód produktu: TRCM5W

Všetky parametre

Hore

Príslušenstvo ku tomuto produktu

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore