Truecam M9 GPS 2.5K čierna

  • Doprava zadarmo
  • Zľava 25 %

Uhlopriečka ("): 2 ", Wi-Fi: Áno, GPS: Áno, Dotyková obrazovka: Nie, Zabudovaný mikrofón: Áno, Max.rozlíš.videa: 2560x1440, Rozlíšenie: 3.6 mpx, Uhol záberu hl.kamery: 150, Parkovací režim: Áno,


Cena 119,99 €

Zľava 25 % z pôvodnej ceny: 159,99 € Zobraziť nápoveď

2,40 € Späť na NAY Extra kartu: Zobraziť nápoveď


Top príslušenstvo

Zadarmo
Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

Popis produktu

Autokamera TrueCam M9 GPS 2.5 K disponuje 2“ displejom, vysokým rozlíšením 2560 x 1440 px /30 sn./s/, uhlom záberu 150° a vstavaným mikrofónom /záznam zvuku/. Je vybavená G-senzorom, GPS s hlásením radarov, bezdrôtovým rozhraním WiFi, slotom pre micro SD kartu /až do 128 GB/. Využiť môžete aj parkovací režim. Nahrávanie v slučke. Kvalitné záznamy aj v noci. Je vybavená magnetickým držiakom. Superkondenzátor namiesto klasickej batérie.

Minimalistický dizajn a Wi-Fi

Kamera TrueCam M9 zaujme kompaktným prevedením s nenápadným dizajnom. Vďaka malým rozmerom sa zmestí aj za zrkadlo na prednom skle. Aplikácia je jednoduchá, stačí ju pripevniť na sklo pomocou magnetického držiaku. S kamerou môžete komunikovať aj cez Wi-Fi. Po spárovaní s telefónom ju môžete ovládať prostredníctvom aplikácie.

Detailné zábery s uhlom 150° a záznam zvuku

Vďaka 2.5 K rozlíšeniu 2560 x 1440 px umožňuje kamera presné nahrávanie so zachytením všetkých detailov, ako sú ŠPZ, ľudské postavy a ostatné dôležité veci. Maximálna rýchlosť snímania 30 sn./s. O čisté zachytenie zvuku počas nahrávania sa stará vstavaný mikrofón. Kamera je schopná nahrávať video v uhle 150°, čo je dostatočné pre nasnímanie oboch jazdných pruhov a okolia.

Nočný režim

Veľký svetelný rozsah zabezpečuje vysokokvalitné záznamy aj v noci, takže sa nemusíte obávať zle čitateľných záznamov. Hravo rozoznáte snímané osoby a zachytené ŠPZ. Prekážkou nie je ani prípadné oslnenie kamery protiidúcim autom alebo tmavé cesty. Senzor dokáže absorbovať dostatok svetla pre jasné zobrazenie okolia. Kamera nahráva v slučke a staré zábery  po zaplnení pamäte vymaže. Objem zachytených dát môžete rozšíriť micro SD kartou až do 128 GB.

GPS a upozornenie na radary

Integrovaný GPS modul umožňuje snímať a zaznamenať vašu polohu a rýchlosť, ktorú si môžete dať zobraziť aj priamo vo videu. Trasu si môžete aj zaznamenávať a neskôr pozrieť v aplikácii  spolupracujúcej s Google Maps a gravitačným senzorom. Ak chcete byť upozornení na rýchlostné radary, kamera vám s tým pomôže. Vďaka databáze viac ako 40 tisíc radarov a križovatiek s detekciou jazdy na červenú vás už radar neprekvapí. Databáza je zároveň stále rozširovaná a aktualizácia je zdarma.

Parkovací režim

Kameru môžete využiť aj ako parkovacieho asistenta, ktorý vám pomôže zaparkovať aj v úzkych a neprehliadnych priestoroch. Stačí zaradiť spiatočku a na displeji môžete vidieť obraz zo zadnej kamery /voliteľné príslušenstvo/ a cúvacej linky.

Superkondenzátor pre dlhú životnosť a doplnky kamery

Namiesto klasickej batérie disponuje kamera superkondezátorom. Ten ponúka viacero výhod. Medzi hlavné patrí dobrá znášanlivosť teplotných výkyvov, bezpečnosť pri náraze a dlhá životnosť. Kameru je potrebné mať neustále pripojenú k zdroju energie. K voliteľnému príslušenstvu kamery patrí aj spätná kamera na zadné sklo s Full HD záznamom alebo polarizačný filter /nie sú v balení/, pomocou ktorého je možné odstrániť nežiadúce odlesky z palubnej dosky.

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Uhlopriečka (") 2 "
Wi-Fi Áno
GPS Áno
Dotyková obrazovka Nie
Zabudovaný mikrofón Áno
Max.rozlíš.videa 2560x1440
Rozlíšenie 3.6 mpx
Uhol záberu hl.kamery 150
Parkovací režim Áno

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií Truecam M9 GPS 2.5K čierna

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené