Trust GXT 4038 Thunder 2.1

Cena:
64,90 €

Pôvodná cena 74,90 €
Späť na NAY Extra kartu 1,30 €

Doprava zadarmo

POPIS PRODUKTU

Herné reproduktory TRUST Thunder čiernej farby sú výkonná súprava reproduktorov v konfigurácii 2.1 s maximálnym výkonom 120 W (60 W RMS). Reproduktory sú kompatibilné so stolným počítačom a konzolami Wii, Sony PlayStation 3 a Xbox 360. Súprava disponuje dreveným subwooferom s hlbokými basmi pre bohatý a výkonný zvuk. Zariadenie má integrované káblové diaľkové ovládanie na ovládanie hlasitosti, basov a voľbu vstupu s pripojeným audio káblom, ktorý si môžete položiť kdekoľvek na stôl, aby ste ho mali po ruke. Súprava má k dispozícii inteligentnú správu napájania, ktorá v prípade nepoužívania reproduktorov prechádza do pohotovostného režimu.

Zobraziť celý popis

  • Výpredaj − 13 %
  • Doprava zadarmo
  • Odporúčame

Zvážte aj tento produkt

Tieto moderné reproduktory sa môžu pochváliť veľmi štýlovým designom, ktorý sa hodí aj do moderne zariadených kancelárii alebo izieb. Ide o prevedenie 2.1, ktoré predstavuje dva prenosné satelity s výkonným subwooferom a špičkovým výkonom..

Základné parametre

  • Výstupné zvukové kanály: 2.1
  • Celkový výkon: 60 W
  • Bezdrôtové: Nie

Podrobný popis

Zobraziť produkt

Hore

Popis produktu

Ergonomický dizajn

Drevený subwoofer zaisťuje elegantný a chladný dizajn. Reproduktory majú lesklý povlak, takže dokonale zapadnú so zvyškom vášho herného zariadenia! Súprava je v štýlovej čiernej farbe.

Káblové diaľkové ovládanie

K reproduktorom je tiež k dispozícii praktické káblové diaľkové ovládanie. Pomocou diaľkového ovládania môžete jednoducho ovládať zvuk a basy alebo zapnúť a vypnúť reproduktory. Pomocou tohto diaľkového ovládania sa napája súprava na váš kompatibilný stolný počítač alebo na konzoly Wii, Sony PlayStation 3 a Xbox 360.

Ultimate Bass

Vďaka špičkovému výkonu 120 wattov dokáže súprava ľahko naplniť každú miestnosť zvukom. Táto sada reproduktorov sa skladá z XL dreveného subwoofera s reproduktorom, ktorý vytvára výrazne silné basy. Satelitné reproduktory poskytujú krásny a jasný zvuk v oboch vysokých a nízkych tónoch. Vysoká kvalita zvuku reproduktorov je ideálna pre hry ako sú Watchdogs, Call of Duty a FIFA.

Inteligentná správa energie

Funkcia Inteligentná správa energie zaisťuje šetrenie energie, pretože sa reproduktory automaticky vypnú, keď sa nepoužívajú. Ak znova začnete pokračovať v hraní hier, reproduktory sa automaticky znova zapnú. Ak je to nežiadúce, funkcia inteligentného riadenia spotreby sa dá ľahko vypnúť stlačením tlačidla, ktoré je umiestnené na zadnej strane subwoofera.

Hore

Parametre produktu

Základné parametre

Celkový výkon: 120 W
Bezdrôtové: Nie
Typ sústavy: 2.1
Aktívny: Áno

Ďalšie vlastnosti

Značka: Trust
Celkový výkon: 120 W

Fyzické vlastnosti a farba

Farba: čierna
Šírka reproduktora: 90 mm
Šírka Subwoofera: 255 mm
Výška reproduktora: 255 mm
Hĺbka reproduktoru: 102 mm
Hmotnosť reproduktora: 0,26 Kg
Výška Subwoofera: 210 mm
Hĺbka Subwooferu: 240 mm
Hmotnosť Subwoofera: 3,77 Kg

Konektivita

Bezdrôtové: Nie
Vstupy a pripojenie: 3,5 mm jack

Reproduktory

Typ sústavy: 2.1
Aktívny: Áno
Frekvencia od: 20 Hz
Frekvencia do: 20000 Hz

Materiál

Povrch: lesklý

Ostatné

Kód produktu: 22906

Všetky parametre

Hore

Príslušenstvo ku tomuto produktu

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore