Trust GXT 411K Radius Multiplatform sivý


Zabudovaný mikrofón: Áno, Frekvenčný rozsah (Hz): 20-20000 Hz, Citlivosť: 108 dB, Impedancia: 36 ohm, Štýl nosenia: náhlavné, Typ headsetu: herné, Bezdrôtové: Nie, Konektor: 3,5 mm jack,


Cena 29,99 €

Prihlásiť sa / Registrovať sa a získať 0,60 € späť na ďalší nákup: Zobraziť nápoveď


  • Sledovať zmeny
  • Vytlačiť

Top príslušenstvo

Zadarmo
Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

Popis produktu

Herný headset Trust GXT 411K Radius Multiplatform v sivom kamuflážovom prevedení zaručí pri hraní hier kvalitné zvukové spracovanie. Pevná a odolná konštrukcia ponúka sklápací mikrofón a ovládacie prvky na kábli. O kvalitu zvuku sa postará frekvenčný rozsah od 20Hz do 20000Hz, citlivosť 108dB a impedancia 36 Ohm. Vysoký komfort pri nosení zaistí nastaviteľný hlavový most a mäkké polstrované náušníky potiahnuté PU kožou. 40mm meniče poskytnú krištáľovo čistý zvuk. Konektivita je zabezpečená 1m opleteným káblom s možnosťou pripojenia cez 3,5mm jack.

Pohlcujúci zážitok

Headset Trust GXT 411K Radius Multiplatform vám a vášmu tímu umožní naplno využiť váš potenciál. Je vybavený 40 mm aktívnymi reproduktormi, ktoré prenášajú každý detail priamo, takže sa so svojimi spoluhráčmi môžete rozprávať, ako keby boli všetci v jednej miestnosti ako vy. Čistý zvuk nastaviteľného mikrofónu zaisťuje, že vaše plány už nebudú prekazené nedorozumením.Nekonečné pohodlie

Mäkké a pohodlné chrániče sluchu v kombinácii s nastaviteľným mikrofónom a hlavovým mostom vám poskytnú pohodlie, ktoré potrebujete pri dlhších hrách. Teraz vás ani vašich spoluhráčov nič nezastaví.

Multiplatformové pripojenie

Vďaka multiplatformnému dizajnu môžete Radius používať s vami preferovaným zariadením. Jednoducho pripojte náhlavnú súpravu ku konzole pomocou 1 m pomocného kábla alebo použite 1 m predlžovací kábel pre pripojenie typu plug-and-play s počítačom, prenosným počítačom alebo smartfónom.

Kompatibilné konzoly 

  • Nintendo Switch, Nintendo Switch Lite
  • PS4 Pro, PS4 Slim, PS4 Original, PS5, PS5 Digital
  • Xbox One S, Xbox One X, Xbox Series S, Xbox Series X

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Zabudovaný mikrofón Áno
Frekvenčný rozsah (Hz) 20-20000 Hz
Citlivosť 108 dB
Impedancia 36 ohm
Štýl nosenia náhlavné
Typ headsetu herné
Bezdrôtové Nie
Konektor 3,5 mm jack

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií Trust GXT 411K Radius Multiplatform sivý

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené