Trust Myra

Cena:
34,99 €

Späť na NAY Extra kartu 0,70 €

POPIS PRODUKTU

Plnohodnotná herná klávesnica Trust Myra CZ/SK sa postará o úžasný herný zážitok. Vašu pozornosť si získa možnosťou LED podsvietenia 3 rôznymi farbami. Plnú veľkosť klávesnice s numerickou časťou oceníte aj mimo hier, teda napríklad pri surfovaní na internete alebo pri písaní. Hranie vám uľahčia programovateľné klávesy a použiť môžete až 5 makro tlačidiel. Technológia Anti-Ghosting sa postará, aby vaše inštrukcie boli stále v správnom poradí. Bezproblémovo zvládne zaznamenať až do 8 tlačidiel stlačených súčasne. Ďalej obsahuje 12 kláves, ktoré vám pomôžu si prispôsobiť multimédiá. Konektivitu zabezpečuje pletený 1,8 m USB kábel. Kompatibilná s Windows 10/8/7.

Zobraziť celý popis

Zvážte aj tento produkt

Patríte k nadšencom hier? V tom prípade si zaobstarajte túto špičkovú hernú klávesnicu Trust GXT 850. Celkový dojem z hry i precítenie bude intenzívnejšie. Zaujme Vás nielen svojim efektným podsvietením, ale aj 10 antighostingovými tlačidlami a 12 klávesmi pre prístup k multimediálnym funkciám. Kvalitná konštrukcia i väčšia hmotnosť zaručujú stabilitu i pohodlné používanie počas celej doby. Kompatibilná je s operačným systémom Windows 10, 8, 7, Vista. Plnú veľkosť kláves i numerickú časť oceníte aj mimo hrania, teda napríklad pri surfovaní na internete alebo pri písaní.

Základné parametre

  • Rozhranie: USB
  • Podsvietenie: Áno
  • Podporovaný OS: Windows

Podrobný popis

Zobraziť produkt

Hore

Popis produktu

Vytvorená pre hráčov

Klávesnica presne vie, čo potrebujete. So stlačením tlačidla „herný mód“ vypnete funkciu Windows klávesy. Plná veľkosť klávesnice vám zaručí ten najväčší komfort a poslúži veľmi dobre aj pri bežných úlohách ako je surfovanie na internete alebo bežné písanie. 5 makro tlačidiel a technológia Anti-Ghosting sú zárukou nezabudnuteľného zážitku. 

Prispôsobiteľná

Vyberte si z troch rôznych podsvietení, tak aby čo najviac ladila s vašim štýlom. Okrem estetickej funkcie, má to aj praktickú stránku. V zhoršených viditeľnostných podmienkach budete vďaka podsvieteniu bezproblémovo vidieť na klávesy. Hrajte, surfujte či textujte až do hlbokej noci

Rozloženie

Tak ako je to zvykom aj pri iných klávesniciach, hlavný blok je vybavený klávesami v štandardnom rozložení a slúžia pre písanie. Po pravej strane sa nachádza numerická časť, s ktorou je zadávanie číslic oveľa rýchlejšie a komfortnejšie. Na ľavej strane je umiestnených 5 makro tlačidiel, ktoré využijete pri hraní. Pre ďalšie funkcie budete využívať navigačné tlačidlá, poprípade 12 multimediálnych tlačidiel.

Hore

Parametre produktu

Základné parametre

Rozhranie: USB
Podsvietenie: Áno
Podporovaný OS: Windows
Typ použitia: herné
Prevedenie: Káblové
Programovateľné klávesy: Áno
Odolné voči postriekaniu: Nie

Ďalšie vlastnosti

Značka: Trust
Prevedenie: Káblové

Fyzické vlastnosti a farba

Farba: čierna
Šírka: 513 mm
Výška: 34 mm
Hmotnosť: 1069 g
Hĺbka: 213 mm

Obsah balenia

Obsah balenia: Klávesnica, návod

Konektivita

Rozhranie: USB

Funkcie

Podsvietenie: Áno
Multimediálne klávesy: Áno
Programovateľné klávesy: Áno

Operačný systém

Podporovaný OS: Windows

Klávesnica

Typ použitia: herné

Dizajn

Odolné voči postriekaniu: Nie

Ostatné

Kód produktu: 22538

Všetky parametre

Hore

Príslušenstvo ku tomuto produktu

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore