Trustmaster TS-XW Racer


Pre zariadenia: Xbox One, Pre operačný systém: Windows,


Cena 669,00 €

Zľava 8 % z pôvodnej ceny: 727,00 € Zobraziť nápoveď

13,38 € Späť na NAY Extra kartu: Zobraziť nápoveď


Top príslušenstvo

Zadarmo
Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

Popis produktu

Volant a pedále Trustmaster TS-XW predstavuje repliku volantu Sparco P310 Competition v 1:1 miere. Sú určené pre Xbox One a Windows na PC. Disponuje 40-wattovým servomotorom s chladičom systému Motor Cooling Embedded. Je schopný pokryť intenzívnu záťaž počas dlhotrvajúcich pretekov bez poklesu výkonu. Dvojitý systém remeňov a remenice s osou vybavenou guličkovými ložiskami umožňujú nastavenie uhla otáčania až do 1080°. 3 veľké, pevné a nastaviteľné pedále sú vyrobené z kovu. Napájací zdroj Turbo Power s dizajnom bez rebier má účinnosť 86% a zabudovaný chladiaci systém.

Spolupráca Trustmaster a Sparco

Spoločnosť Trustmaster predstavuje pretekársky volant TS-XW Racer Sparco P310 Competition Mod ako ich prvý míľnik spolupráce. Je výsledkom kombinácií pokročilých technológií ako sú výkonný 40-wattový bezkomutátorový servomotor, chladiaci systém Motor Cooling Embedded a napájací zdroj Turbo Power. Celý set je oficiálne licencovaný pre Xbox One a Windows.

Realistický dizajn volantu

Priemer 31,5 cm repliky volantu Sparco P310 Competition v miere 1:1 má vo výbave ergonomickú konštrukciu. Perfektne sa prispôsobí pre všetky pretekárske hry ako sú GT, F1, NASCAR, Indy, cestné preteky a tak ďalej. Odnímateľný volant Sparco s kovovým štítkom v strede a poťahom z pravej semišovej kože sa postará o realistický zážitok. K dispozícií má 2 veľké riadiace páky, dotykové spínače, 12 akčných tlačidiel a jeden dvojsmerný pad s funkciou tlačidla.

Servomotor Force Feedback

40-wattový bezkomutátorový motor TS-XW Racer poháňaný Force Feedback poskytuje neuveriteľnú rýchlosť. Od dlhých ťahavých zákrut (Stall) až po super citlivé kľučkovanie (Dynamic) ponúka rozličné režimy nastavenia citlivosť. Chladiaci systém Motor Cooling Embedded udržuje dynamiku nového motora, zabezpečuje, že sa motor neprehrieva a súčasne udržuje tichý chod. VO výbave má zabudované tlačidlá s praktickými funkciami a nastaviteľný rozsah otáčania od 270° do 1080°. Dvojitý systém remeňov a kladiek obsahuje nápravu zaistenú kovovými guličkovými ložiskami.

Pedálová sada

Pedále a vnútorné súčasti sú vyrobené zo 100% kovu a vybavené Conical Rubber Brake Mod s ultra progresívnym odporom na konci dráhy pedálu. K dispozícii majú plne nastaviteľnú výšku, náklon a roztoč.

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Pre zariadenia Xbox One
Pre operačný systém Windows

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií Trustmaster TS-XW Racer

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené