Turtle Beach Stealth 600 PlayStation biely

Cena:
99,00 €

Späť na NAY Extra kartu 1,98 €

Doprava zadarmo

POPIS PRODUKTU

Herný headset Turtle Beach Stealth 600 v bielom vyhotovení pre hernú konzolu Sony PlayStation 4 vám poskytne pohlcujúci virtuálny priestorový zvuk. Ten je vytváraný 50 mm meničmi s frekvenciou od 20 Hz do 20 kHz. Nechýba mikrofón s vysokou citlivosťou umiestnený na sklápateľnom ramene. Pohodlie počas hry zabezpečia náušníky s priedušnou sieťovinou a reliefným systémom ProSpecs Glasses aj polstrovaná čelenka. Headset disponuje nastavením zvuku Superhuman Hearing, funkciou monitorovania mikrofónu, ekvalizérom so 4 predvoľbami aj nezávislým ovládaním hlasitosti pre hru a chat. O napájanie sa postará nabíjateľná batéria s približne 15 hodinovou výdržou. Konektivitu zabezpečuje bezdrôtový prenos s dosahom do 10 metrov.

Zobraziť celý popis

  • Doprava zadarmo
Popis produktu

Výbava

Herný headset Turtle Beach Stealth 60050 mm meniče s frekvenčným rozsahom od 20 Hz do 20 kHz. Tie poskytnú pohlcujúci virtuálny priestorový zvuk, ktorý oživí vašu hru, filmy aj hudbu. Mikrofón s vysokou citlivosťou zaznamená hlas tak, aby ho spoluhráči zreteľne počuli. Vďaka funkcii monitorovania mikrofónu okamžite skontrolujete jeho kvalitu. K dispozícii je tiež nezávislé nastavenie hlasitosti pre hru a chat aj ekvalizér so 4 predvoľbami.

Superhuman Hearing

Exkluzívne nastavenie zvuku Superhuman Hearing od spoločnosti Turtle Beach vám poskytne konkurenčnú výhodu. Budete počuť aj tie najjemnejšie zvuky, ktoré vydávajú nepriatelia približujúci sa zozadu alebo postupujúce vozidlá v diaľke.

Bezdrôtové pripojenie

Vďaka bezdrôtovému prenosu s dosahom do 10 metrov jednoducho pripojíte headset cez adaptér k hernej konzole Sony PlayStation 4, takže vás už viac pri hre nebude obmedzovať kábel. Napájanie zabezpečí batéria s výdržou do 15 hodín. Tú nabijete cez USB rozhranie.

Hore

Parametre produktu

Základné parametre

Zabudovaný mikrofón: Áno
Frekvenčný rozsah (Hz): 20-20000
Štýl nosenia: náhlavné
Výdrž batérie: 15 hod.
Typ headsetu: herné
Bezdrôtové: Áno
Konektor: USB

Ďalšie vlastnosti

Značka: Turtle beach
Typ headsetu: herné

Fyzické vlastnosti a farba

Farba: biela
Šírka: 240 mm
Výška: 210 mm
Hmotnosť: 410 g

Mikrofón

Zabudovaný mikrofón: Áno

Zvuk

Frekvenčný rozsah (Hz): 20-20000
Ovládanie hlasitosti: Áno

Dizajn

Štýl nosenia: náhlavné

Konektivita

Dosah: 10 m
Bezdrôtové: Áno
Konektor: USB

Batérie

Výdrž batérie: 15 hod.
Typ akumulátora: Li-Pol

Ďalšie parametre

Odpojiteľný mikrofón: Nie

Ostatné

Kód produktu: TBS-3035-02

Všetky parametre

Hore

Príslušenstvo ku tomuto produktu

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore