Turtle Beach Stealth 600 Xbox čierny

Cena:
99,90 €

Späť na NAY Extra kartu 2,00 €

Doprava zadarmo

POPIS PRODUKTU

Herný headset Turtle Beach Stealth 600 v čiernom vyhotovení je oficiálne licencované príslušenstvo pre konzolu Microsoft Xbox One, ku ktorej ho pripojíte s pomocou technológie Microsoft Xbox Wireless. Náhlavná súprava vám poskytne pohlcujúci priestorový zvuk. Ten je vytváraný 50 mm meničmi s frekvenciou od 20 Hz do 20 kHz. Nechýba mikrofón s vysokou citlivosťou umiestnený na sklápateľnom ramene. Pohodlie počas hry zabezpečia náušníky s priedušnou sieťovinou aj polstrovaná čelenka. Headset disponuje nastavením zvuku Superhuman Hearing, funkciou monitorovania mikrofónu, ekvalizérom so 4 predvoľbami aj nezávislým ovládaním hlasitosti pre hru a chat. O napájanie sa postará nabíjateľná batéria s približne 15 hodinovou výdržou.

Zobraziť celý popis

  • Doprava zadarmo
Popis produktu

Výbava

Herný headset má 50 mm meniče s frekvenčným rozsahom od 20 Hz do 20 kHz. Tie poskytnú pohlcujúci virtuálny priestorový zvuk, ktorý oživí vašu hru, filmy aj hudbu. Mikrofón s vysokou citlivosťou zaznamená hlas tak, aby ho spoluhráči zreteľne počuli. Vďaka funkcii monitorovania mikrofónu okamžite skontrolujete jeho kvalitu. K dispozícii je tiež nezávislé nastavenie hlasitosti pre hru a chat aj ekvalizér so 4 predvoľbami.

Superhuman Hearing

Exkluzívne nastavenie zvuku Superhuman Hearing od spoločnosti Turtle Beach vám poskytne konkurenčnú výhodu. Budete počuť aj tie najjemnejšie zvuky, ktoré vydávajú nepriatelia približujúci sa zozadu alebo postupujúce vozidlá v diaľke.

Bezdrôtové pripojenie

Vďaka technológii Microsoft Xbox Wireless môžete herný headset Turtle Beach Stealth 600 bezdrôtovo pripojiť priamo ku konzole Microsoft Xbox One bez použitia adaptéra. Po pripojení sa všetko automatický nastaví, takže náhlavnú súpravu stačí len zapnúť a začať hrať. Napájanie zabezpečí nabíjateľná batéria s výdržou do 15 hodín.

Hore

Parametre produktu

Základné parametre

Zabudovaný mikrofón: Áno
Frekvenčný rozsah (Hz): 20-20000
Štýl nosenia: náhlavné
Výdrž batérie: 15 hod.
Typ headsetu: herné
Bezdrôtové: Áno

Ďalšie vlastnosti

Značka: Turtle beach
Typ headsetu: herné

Fyzické vlastnosti a farba

Farba: čierna
Šírka: 193 mm
Výška: 239 mm
Hmotnosť: 580 g

Mikrofón

Zabudovaný mikrofón: Áno

Zvuk

Frekvenčný rozsah (Hz): 20-20000
Ovládanie hlasitosti: Áno

Dizajn

Štýl nosenia: náhlavné

Batérie

Výdrž batérie: 15 hod.
Typ akumulátora: Li-Pol

Konektivita

Bezdrôtové: Áno

Ďalšie parametre

Odpojiteľný mikrofón: Nie

Ostatné

Kód produktu: TBS-2015-02

Všetky parametre

Hore

Príslušenstvo ku tomuto produktu

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore