Turtle Beach Stealth 700 PlayStation čierny

Cena:
159,00 €

Splátková kalkulačka - spočítať
Späť na NAY Extra kartu 3,18 €

Doprava zadarmo

POPIS PRODUKTU

Herný headset Turtle Beach Stealth 700 s technológiou DTS Headphone:X pre konzolu Sony PlayStation 4 vám ponúkne virtuálny 7.1 kanálový priestorový zvuk, ktorý vygenerujú 50 mm meniče s frekvenčným rozsahom od 20 Hz do 20 kHz. Vaši spoluhráči vás budú počuť vďaka všesmerovému mikrofónu s aktívnym potlačením šumu. Headset má tiež vo výbave náušníky s penovou výplňou a reliefným systémom ProSpecs Glasses, nastavenie zvuku Superhuman Hearing, funkciu monitorovania mikrofónu, ekvalizér so 4 predvoľbami aj nezávislé ovládanie hlasitosti pre hru a chat. Náhlavnú súpravu napája vstavaná batéria s výdržou do 10 hodín. Headset v čiernom vyhotovení pripojíte pomocou bezdrôtovej technológie.

Zobraziť celý popis

  • Doprava zadarmo
Popis produktu

Turtle Beach Stealth 700

Herný headset Turtle Beach Stealth 700 v čiernom vyhotovení je navrhnutý tak, aby zabezpečoval pohodlie počas dlhodobého hrania. Disponuje polstrovanou čelenkou a koženými náušníkmi s penovou výplňou a reliefným systémom ProSpecs Glasses. Citlivý mikrofón s aktívnym potlačením šumu sa postará o to, aby vás spoluhráči zreteľne počuli. Vďaka funkcii monitorovania mikrofónu okamžite skontrolujete jeho kvalitu.

Headset s technológiou DTS Headphone:X

Headset je vybavený 50 mm meničmi s frekvenčným rozsahom od 20 Hz do 20 kHz. Technológia DTS Headphone:X poskytne virtuálny 7.1 kanálový priestorový zvuk, ktorý vás obklopí a ešte viac vtiahne do hry. Zážitok z počúvania si môžete prispôsobiť prostredníctvom viacerých nastavení priestorového zvuku, 4 predvolieb ekvalizéra, vrátane zvýraznenia basov a výšok aj hlasového zosilnenia.

Superhuman Hearing

Exkluzívne nastavenie zvuku Superhuman Hearing od spoločnosti Turtle Beach vám poskytne konkurenčnú výhodu. Budete počuť aj tie najjemnejšie zvuky, ktoré vydávajú nepriatelia približujúci sa zozadu alebo postupujúce vozidlá v diaľke.

Bezdrôtové pripojenie

Vďaka bezdrôtovému prenosu s dosahom do 10 metrov jednoducho pripojíte headset cez adaptér k hernej konzole Sony PlayStation 4, takže vás už viac pri hre nebude obmedzovať kábel. Napájanie zabezpečí batéria s výdržou do 10 hodín. Tú nabijete cez USB rozhranie.

Hore

Parametre produktu

Základné parametre

Zabudovaný mikrofón: Áno
Frekvenčný rozsah (Hz): 20-20000
Štýl nosenia: náhlavné
Výdrž batérie: 10 hod.
Typ headsetu: herné
Bezdrôtové: Áno
Konektor: USB

Ďalšie vlastnosti

Značka: Turtle beach
Typ headsetu: herné

Fyzické vlastnosti a farba

Farba: čierna
Šírka: 240 mm
Výška: 210 mm
Hmotnosť: 380 g

Mikrofón

Zabudovaný mikrofón: Áno

Zvuk

Frekvenčný rozsah (Hz): 20-20000
Ovládanie hlasitosti: Áno
Potlačenie šumu: Áno

Dizajn

Štýl nosenia: náhlavné

Konektivita

Dosah: 10 m
Bezdrôtové: Áno
Konektor: USB

Batérie

Výdrž batérie: 10 hod.
Typ akumulátora: Li-Pol

Ďalšie parametre

Odpojiteľný mikrofón: Nie

Ostatné

Kód produktu: TBS-3770-02

Všetky parametre

Hore

Príslušenstvo ku tomuto produktu

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore