Assassins Creed Odyssey PS4 hra

Zobraziť


Médium: BLU-RAY, Platforma: PlayStation 4, Typ hry: Adventúry, Lokalizácia: česká,


Cena 19,99 €

Zľava 71% z pôvodnej ceny: 69,90 € Zobraziť nápoveď

0,40 € Späť na NAY Extra kartu: Zobraziť nápoveď


5,0 / 5

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené

1 jeden nákup

Zobraziť jednu recenziu

Popis produktu

Hra Assassin's Creed Odyssey pre Sony PlayStation 4 je dodávaná na Blu-ray disku. Disponuje anglickou lokalizáciou aj českými titulkami. Ponúkne otvorený svet s množstvom aktivít, ktorý sa neustále vyvíja a reaguje na vaše rozhodnutia. Hrať môžete za Kassandru alebo Alexiosa. Pri plnení úloh, skúmaní starodávneho sveta a zabíjaním žoldnierov si zvyšujete vašu úroveň a odomykáte jedinečné schopnosti. Na vašej ceste stretnete legendárne grécke postavy aj mytologické príšery. V hre môžete upravovať vzhľad lode, vylepšovať jej výzbroj a najímať členov posádky.

Staňte sa hrdinami

Vydajte sa na epickú cestu v hre Assassin's Creed Odyssey, ktorá vás prevedie z vašich skromných začiatkov až k legendárnemu gréckemu hrdinovi a odkryje pravdu o vašej tajomnej minulosti. Plavte sa do najvzdialenejších častí Egejského mora, navštívte Spartu aj Atény, uzatvárajte spojenectvá a vytvárajte si nepriateľov. Na ceste sa stretnete s historickými osobnosťami, mýtickými postavami a s ďalšími, ktorí budú mať vplyv na váš osud. Tieto nečakané stretnutia vdýchnu život do príbehu.

Viac možností ako hrať

Je niekoľko možností ako preskúmať Grécko. Vybrať si môžete medzi hlavnými misiami alebo príbehovými bočnými úlohami, keď sa budete snažíte odhaliť záhady a tajomstvá tejto posvätnej zeme. Vaše rozhodnutia ovplyvňujú svet okolo vás. Hra ponúka viac ako 30 hodín dialógov s možnosťou výberu odpovede a niekoľko možností ukončenia hry.

Žoldnieri

Ak urobíte niečo nelegálne, môže byť na vašu hlavu vypísaná odmena. V tom okamihu vás žoldnieri začnú prenasledovať. Keď ich objavíte, budete o nich vedieť dôležité informácie vrátane polohy, výstroja a schopnosti. S týmito informáciami sa môžete rozhodnúť, či s nimi začnete bojovať, zaplatíte odmenu za vašu hlavu alebo utečiete. Ak zabijete žoldnierov, ktorí vás lovia, na ich miesto nastúpia ďalší.

Bojové umenie

Ukážte vaše schopnosti bojovníka a zapojte sa do jedného z najsmrteľnejších konfliktov tej doby, Peloponézskej vojny. Zažite epické strety medzi Spartou a Aténami vo veľkých bitkách, kde proti sebe bojujú dva znepriatelené tábory. Každý z nich má 150 bojovníkov. Nájdite nezmapované miesta, odkryte skryté poklady alebo sa prebojujte cez celé flotily v námorných bitkách. Prispôsobte vzhľad vašej lode a vylepšujte jej zbrane tak, aby vyhovovali vašim potrebám. Najímajte nových členov posádky s jedinečnými schopnosťami, ktorí budú najviac vyhovovať vášmu spôsobu námorného boja.

Vylepšovanie postavy

Skúmajte, lovte, zabíjajte žoldnierov, dokončujte hlavné úlohy aj vedľajšie aktivity, aby ste zvýšili vašu úroveň a vyrovnali sa tak vašim súperom. Odomknite rôzne schopnosti, ktoré sú rozdelené do 3 kategórii. Tým si vytvoríte vlastný jedinečný bojový štýl s množstvom špeciálnych schopností. Okrem toho budete mať k dispozícií viac ako 100 zbraní. Ochrániť sa môžete pomocou výstroja z rôznych zbrojných setov. Každá zbraň a časť výstroja zlepší vašu odolnosť v boji.

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Médium BLU-RAY
Platforma PlayStation 4
Typ hry Adventúry
Lokalizácia česká

Hodnotenie

5,0 / 5

1 recenzia Assassins Creed Odyssey PS4 hra

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené

Peter

21.3.2019

Celkové hodnotenie

Kvalita Nehodnotené

Hodnota za peniaze Nehodnotené


  • super