4,5 / 5

80% Kvalita
Výborná

80% Hodnota za peniaze
Výborná

2 dva nákupy

Zobraziť 2 recenzie

Popis produktu

Hra Far Cry 5 je určená pre herné konzoly Sony PlayStation 4. Na začiatku hry sa ocitnete v okrese Home County Montana, krajine slobodných a odvážnych, ale aj domovom fanatického kultu záhuby, ktorý je známy ako Edenova brána. Postavte sa voči vodcovi Josephovi Seedovi a jeho súrodencom, aby ste vytvorili oheň odporu a oslobodili obliehané spoločenstvo. V tomto expanzívnom svete budú vaše limity a kreativita testované proti najväčšiemu a najhroznejšiemu nepriateľovi, ktorý Far Cry vôbec videl. Bude to divoké a bude to divné, ale pokiaľ si zachováte svoj zmysel pre vás, obyvatelia okresu Hope si môžu byť istí, že ste ich majákom nádeje. Hra je v anglickom jazyku s českými titulkami.

Sloboda

Osud okresu Hope je vo vašich rukách. Zahrajte si hru ako sólo alebo sa spojte s kolegom, a zničte Josepha Seeda a jeho skupinu stúpencov. V najväčšom svete Far Cry budete mať všetko, čo máte k dispozícii – od rozličných zákerných zbraní až po najhorší arzenál na strane Mississippi. Keď tvrdo zasiahnete, nepriateľ bude zasiahnutý tvrdšie. Far Cry sleduje dynamický účinok, ktorý máte v hre. Môžete meniť stratégiu nepriateľa proti vám. Buďte pripravení: Kult bude posilňovať svoje úsilie, práve vtedy keď to najmenej budete očakávať.

Rodina

Projekt Edenova brána, vedený Otcom – Joseph Seed, verí, že kolaps je bezprostredný. Sú na misii, aby zachránili vašu dušu – či chcete alebo nie. Faith Seed . akonáhle spadáte pod Faithovo kúzlo, ste sami. Ako Josephov hlasy, Faith pôsobí na božský nástroj chaosu, aby udržali zhromaždenie v stave blaženosti. John Seed . bude používať zastrašovanie, vieru a násilie, aby zabezpečil zdroje nevyhnutné pre prežitie Kultu. Jacob Seed – Ako náborový pracovník Kulta a bývalý strelec armády je pravou rukou veľkého Josepha Seeda. Chráni projekt Edenovej brány.

Zbrane

Na všetkých kopcoch, údoliach a mestách okresu Hope ľudia zo všetkých ciest spojili sily aby sa postavili proti Josephovi Seedovi a zbavili ich chaosu raz a navždy. Ale nebolo by to také zábavné, keby sa na nové cesty nepriniesli nové hračky. 

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Médium BLU-RAY
Platforma PS4
Typ hry Akčné
Lokalizácia česká

Hodnotenie

4,5 / 5

2 recenzie Far Cry 5 - PS4

80% Kvalita
Výborná

80% Hodnota za peniaze
Výborná

Ako pracujeme s recenziami

Erik

10. 1. 2022

Celkové hodnotenie

Kvalita Výborná

Hodnota za peniaze VýbornáĽubomír

4. 7. 2019

Celkové hodnotenie

Kvalita Nehodnotené

Hodnota za peniaze Nehodnotené