XBOX ONE - Tom Clancy's Ghost Recon: Wildlands

Cena:
29,99 €

Pôvodná cena 69,90 €
Späť na NAY Extra kartu 0,60 €

POPIS PRODUKTU

V akčnej Xbox One hre Ghost Recon: Wildlands ako člen elitného tímu špeciálnych jednotiek Duchov preniknete hlboko do srdca Bolívie blízkej budúcnosti, ktorej vládnu zločinci a drogové kartely. V exotickom prostredí sa postavíte zoči voči Santa Blanca, mocnému kartelu s politickými stykmi na ceste stať sa vážnou globálnou hrozbou.

Zobraziť celý popis

  • Zľava 57 %

Služby k produktu

  • Doprava zadarmo Doprava zadarmo

    Objednávku nad 60€ vám bezplatne dovezieme domov.

  • NAY Extra klub NAY Extra klub

    S klubovou kartou nakupujete výhodnejšie. Užívate si výhody a benefity určené pre našich verných zákazníkov.

  • Podporujeme Dobrého anjela Podporujeme Dobrého anjela

    Pri kúpe tohto výrobku môžete v rámci objednávky prispieť na projekt Dobrý anjel.

Hore

Popis produktu

Bienvenidos a Bolivia

Hra Ghost Recon: Wildlands predstavuje najrozsiahlejší zo všetkých otvorených svetov, ktoré ste doteraz mohli vidieť v hrách od štúdia Ubisoft. Bolívia v celej svojej nádhere a rozmanitosti sa rozprestiera pred vami a čaká, až preskúmate každý jej kút. Vydajte sa v dopravnom prostriedku podľa vlastného výberu naprieč krajinou a putujte po mestách a dedinách, rozľahlých lesoch a pamätihodnostiach. Cestujte na zemi, na mori i vo vzduchu, no nebojte sa odbočiť z cesty - zaujímavosti, prekvapenia a predovšetkým skutočne živý svet vás budú sprevádzať na každom vašom kroku.

Buďte jedným z najlepších

Ocitáte sa v roli Ducha, elitného vojaka, ktorý si poradí s každou situáciou. Je len na vás, či sa na misiu vydáte sami alebo s tímom až troch ďalších priateľov. Jednotlivé misie môžete plniť v poradí a štýle, ktorý vám najlepšie vyhovuje - nech už preferujete hlučný alebo tichý spôsob, rozhodnutie bude vždy na vás. Tým sa však možnosť voľby zďaleka nekončí. Práve od vašich rozhodnutí totiž záleží i celý charakter misie a jej cieľ. Spôsobov, ako hrať a zhatiť nepriateľské plány je bezpočet, metóda záleží len na vás. V teréne vám pomôžu i technologické vymoženosti ako diaľkovo ovládané drony, a herný štýl výrazne ovplyvní vylepšovanie a upravovanie postavy podľa vašich predstáv.

Rozhodujte a vyporiadajte sa s následkami

Santa Blanca nie je jedinou frakciou ani potenciálnym nepriateľom v hre. Stojíte v centre boja medzi skupinami a organizáciami s rozličnými cieľmi, ktoré si môžete znepriateliť, využiť pre svoje zámery či získať na svoju stranu. Každé rozhodnutie, vykonaná misia a splnený cieľ vyvolá okamžitú reakciu vo svete, ktorý žije svojim vlastným životom, zároveň závisle i nezávisle od vás. Buďte vždy pripravený na nečakané faktory, ktoré môžu prekaziť vaše plány, i jedinečné príležitosti, ktoré sa náhle vyskytnú.

Hore

Parametre produktu

Základné parametre

Médium: BLU-RAY
Platforma: Xbox One
Typ hry: Akčné
Lokalizácia: anglická

Ďalšie vlastnosti

Značka: Ubisoft
Médium: BLU-RAY
Titulky: české
Platforma: Xbox One
Typ hry: Akčné
Vekové obmedzenie: 18+
Závadnosť obsahu: Násilie
Lokalizácia: anglická

Fyzické vlastnosti a farba

Šírka: 135 mm
Výška: 170 mm
Hmotnosť: 140 g
Hĺbka: 15 mm

Obsah balenia

Obsah balenia: Blu-ray disk

Ďalšie parametre

VR hra: Ne

Ostatné

Kód produktu: USX307351

Všetky parametre

Hore

Príslušenstvo ku tomuto produktu

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore