XBOX ONE - Torment: Tides of Numenera One Day Edition

Cena:
43,99 €

Späť na NAY Extra kartu 0,88 €

POPIS PRODUKTU

Po viac než 25 rokoch legenda menom Planescape: Torment opäť ožíva vo svojom modernom nástupcovi. Torment: Tides of Numenera (Day One Edition) na Xbox One vás vráti do fantazijného sveta, v ktorom sa vydáte na ďalšie nezabudnuteľné dobrodružstvo, spájajúce princípy klasických RPG hier s celkom novým strhujúcim príbehom. Vydajte sa na cestu Deviatym svetom a zodpovedajte otázku: Akú cenu má jeden život?

Zobraziť celý popis

  • Výpredaj

Služby k produktu

  • Doprava zadarmo Doprava zadarmo

    Objednávku nad 60€ vám bezplatne dovezieme domov.

  • NAY Extra klub NAY Extra klub

    S klubovou kartou nakupujete výhodnejšie. Užívate si výhody a benefity určené pre našich verných zákazníkov.

  • Podporujeme Dobrého anjela Podporujeme Dobrého anjela

    Pri kúpe tohto výrobku môžete v rámci objednávky prispieť na projekt Dobrý anjel.

Hore

Popis produktu

Objavujte tajomstvá a krásy Deviateho sveta

Deviaty svet a všetko v ňom vás bude fascinovať svojim výtvarným stvárnením, úchvatnými scenériami a jedinečným dizajnom, v ktorom sú vyvedené i všetky predmety, postavy či kúzla. Hra vizuálne vychádza z vízie herného návrhára Monte Cooka a disponuje klasickým izometrickým pohľadom, otvárajúcim pred vami svet v unikátnej perspektíve. Technológiu, na ktorej hra stojí, využíva napríklad i klasika Pillars of Eternity. 

Ponorte sa do hlbokého príbehu a meňte ho vlastnými rozhodnutiami

Na vašej ceste za odpoveďami na otázky, ktoré vám nedajú spať odkrývate svet v jeho skutočnej podobe. Postupne budete odhaľovať, že nič nie je také jednoduché a čiernobiele, ako sa na prvý pohľad môže zdať. Postupne získate kumpánov, ktorý majú svoje vlastné zámery a ciele - niektoré v súlade, iné v rozpore s vašimi. Postavy na seba zároveň vzájomne vplývajú, a taktiež i na okolitý svet a situácie, do ktorých sa dostávate. Rovnakou mierou majú svoje rozsiahle dôsledky vaše rozhodnutia a spôsob, ako sa postavíte k rozličným herným udalostiam či charakterom. Príbeh, ktorý hráte tak vždy bude jedinečný v závislosti na tom, čo, kedy a ako vykonáte. Vďaka tomu je znovuhrateľnosť zaručená.

Komplexný bojový systém

Nový systém nazvaný Crisis vnáša do hry a súbojov neobvyklé napätie, intenzitu a komplexnosť. Boj nie je len o tasení meča. Strategické možnosti, plánovanie vpred, nenápadné postupovanie dopĺňajú hádanky, možnosť interakcie s postavami a veľa ďalších, čo významne napomáha rôznorodosti a bohatej hrateľnosti.

Špeciálna edícia

Torment: Tides of Numenera Day One Edition prichádza i so špeciálnymi bonusmi, ktoré potešia každého zberateľa: originálnym soundtrackom a fyzickou mapou herného sveta, ktorá vás vtiahne ešte hlbšie do tajov a krás Numenera.

 

Hore

Parametre produktu

Základné parametre

Médium: BLU-RAY
Platforma: Xbox One
Typ hry: RPG
Lokalizácia: anglická

Ďalšie vlastnosti

Značka: Techland
Médium: BLU-RAY
Platforma: Xbox One
Typ hry: RPG
Vekové obmedzenie: 16+
Závadnosť obsahu: Násilie
Lokalizácia: anglická

Fyzické vlastnosti a farba

Šírka: 135 mm
Výška: 190 mm
Hmotnosť: 160 g
Hĺbka: 14 mm

Ďalšie parametre

VR hra: Ne

Ostatné

Kód produktu: 5902385104173

Všetky parametre

Hore

Príslušenstvo ku tomuto produktu

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore