Popis produktu

Hra UFC 4 je určená pre herné konzoly PS4. Prináša viaceré zmeny v pohyboch zápasníkov vďaka technológii Real Player Motion. Pocítite lepšiu hrateľnosť nielen pri útoku, ale aj v obrannom štýle. Plynulé a veľmi responzívne pohyby ovládania postáv v hre vám vytvoria realistický zážitok z hrania. Tešiť sa môžete na známe herné módy, ale aj na nové režimy, ktoré obohatia hru a vám dodajú nové skúsenosti. Vyberte si štýl súbojov a herné módy, ktoré vám najviac vyhovujú, bojujte v nových arénach, zažite hernú evolúciu bojovníka, trénujte a vyzvite protivníkov alebo kamarátov v online zápasoch. Na hranie online je potrebné mať predplatné služby PlayStation Plus. Hra má anglickú lokalizáciu a určená je od 16 rokov.

 

Revolúcia v pohybe

Prepracovaná technológia Real Player Motion prináša revolučnú záležitosť v animačných technológiách. Vďaka tejto technológii, ktorá je v hre zapracovaná, si vychutnáte plynulejšie a realistickejšie herné zážitky. Novinkou v UFC 4 je RPM Tech v takedownoch. Zažite nové spôsoby porazenia protivníka v podaní nových animácií, snaha ubrániť sa rôznym útokom či dokonca víťazné momenty a oslavy. Nechýbajú ani známe a ohromujúce replaye, pri ktorých z viacerých uhlov uvidíte porážku svojho protivníka. 

Súboje na nových miestach

Zápasiť budete môcť hneď v niekoľkých nových a vylepšených arénach, ktoré pozdvihnú nielen napätie, ale celkovú bojovú atmosféru, pri ktorej nebudú chýbať ani skandujúci diváci.

  • Backyard – Nostalgické miesto každého začínajúceho bojovníka je obyčajná ulica, na ktorej sa budú odohrávať aj vaše bitky.
  • Kumite – Jaskynné či dokonca až podzemné prostredia, ktoré odzrkadľujú príbeh začiatkov MMA. Tu budete môcť ukázať svoju zdatnosť proti každému, s kým sa rozhodnete postaviť do ringu.
  • UFC Apex – Veľkolepé súboje v Las Vegas, po ktorých túži každý bojovník, ktorého cieľom je dostať sa do siene slávy. Zažite preplnené haly divákov a dychberúce momenty.
  • Action Avenue – Amatérske MMA priestory, v ktorých zápasníci nielen trénujú, ale taktiež ukazujú svoju zdatnosť proti svojim vyzývateľom.

Herné módy

Hra UFC 4 ponúka mnoho možností a režimov, medzi ktorými si vyberiete ten najvhodnejší pre vás. Všetko je len vo vašich rukách. Herné pravidlá si môžete dokonca prispôsobiť podľa seba. Či už budete bojovať proti umelej inteligencii alebo kamarátovi. Ak si chcete vyskúšať trochu strategického boja s použitím iba kopov a úderov (bez povolenia takedownov), je tu pre vás mód Stand and Bang. Vydržte čo najdlhšie, doprajte protivníkovi čo najviac úderov a zložte ho v Knockoutovacom režime. 

Vylepšený režim Kariéra

Nové možnosti, vylepšenia a nástroje vám ukážu rôzne spôsoby, ako sa dostať od začínajúceho bojovníka až na šampióna UFC. Zlepšite si svoje herné skúsenosti, vylepšite bojovníka, naučte sa nové spôsoby útokov alebo obrany. Prebojujte sa v turnajoch čo najvyššie cez rôzne váhové kategórie a protivníkov a splnte si svoj sen víťaza.

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Platforma PS4
Typ hry Športové
Lokalizácia anglická

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií UFC 4 - PS4 hra

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené