Služby k produktu

 • Doprava s vynáškou zadarmo Doprava s vynáškou zadarmo

  Objednávku nad 40€ vám bezplatne dovezieme domov a vynesieme až do bytu.

 • Komfortná doprava domov Komfortná doprava domov

  Objednávku vám doručíme vo vami vybranom termíne aj cez víkend. Tovar rozbalíme, umiestnime na požadované miesto. Obalový materiál odvezieme.  

 • NAY Extra klub NAY Extra klub

  S klubovou kartou nakupujete výhodnejšie. Užívate si výhody a benefity určené pre našich verných zákazníkov.

 • Nákup na splátky Nákup na splátky

  Nepotrebujte hotovost, nakupujte na splátky. Výšku splátky a dĺžku splácania si prispôsobíte svojim potrebám. Platí pre nákupy v hodnote od 112 €.

Hore

Popis produktu

Kvalitné vyhotovenie s inteligentnými funkciami 

Dron Ugo Sirocco vďaka najmodernejším technológiám, premyslenému dizajnu, funkčnosti a so svojou skladacou konštrukciou, poteší všetkých fanúšikov zábavy na oblohe. Vymeniteľná 3,7 V batéria s kapacitou 900 mAh a možnosťou dobíjania, ponúka dobu letu v rozmedzí 8-12 minút. Pokročilý ale aj začiatočníci v lietaní s dronom určite využijú funkcie ako sú: automatický štart a pristávanieautomatický návrat. V balení dronu sú taktiež náhradné vrtule a chrániče vrtúľ a po rozbalení je zariadenie pripravené na okamžité použitie, stačí iba nabitá batéria. 

Prepracovaný systém stabilizácie 

Na zaistenie efektivity a jednoduchosti ovládania využíva dron Ugo Sirocco 6-osový gyroskopický systém stabilizácie. Vďaka tomu má dron funkciu udržiavania hladiny letu, automatickú kalibráciu, ako aj schopnosť vykonávať leteckú akrobaciu (360° flip). Systém komunikácie medzi dronom a ovládačom funguje na rádio frekvencii 2,4 GHz. Vo voľnom priestranstve je tak dosah až do 100 m, čo vám umožní voľnosť pri lietaní a maximálnu zábavu. 

Jednoduché ovládanie prostredníctvom aplikácie 

Ovládanie dronu Ugo Sirocco je zabezpečené kvalitným diaľkovým ovládačom s držiakom na smartfón, ktorý je napájaný 3 AA batériami (nie sú v balení), prostredníctvom ktorého dokážete nastaviť 3 rýchlostné režimy a využijete aj funkciu vyznačenia trasy letu. Stiahnutím aplikácie UGO SIROCCO využijete všetky funkcie naplno a po pripojení VR okuliarov môžete dokonca sledovať let z pohľadu prvej osoby. Užitočná HD WiFi FPV kamera s rozlíšením 1280x720p vám poslúži k vyhotoveniu kvalitných fotografií a video záznamov, ktoré si vďaka aplikácii dokážete uložiť do pamäte smartfónu. Pohľad zo vstavanej kamery je možné sledovať aj na obrazovke smartfónu, čo zaručí hodiny zábavy pri lietaní. 

Hore

Parametre produktu

Ďalšie vlastnosti

Značka: Ugo

Fyzické vlastnosti a farba

Šírka: 44 cm
Výška: 44 cm
Hĺbka: 6 cm

Obsah balenia

Obsah balenia: Ovládač v tvare gamepadu (bez batérií)

Ostatné

Kód produktu: UDR-1173

Hore

Príslušenstvo ku tomuto produktu

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore