Umax U-Box J41 UMM210J41 čierny

  • Doprava zadarmo

Bluetooth: Áno, Integr.čítačka kariet: Áno, Typ procesora: Intel Celeron, Frekvencia procesora: 1.5 GHz, Poskytovaný OS: Windows 10 Home, Operačná pamäť RAM: 4 GB, Názov procesoru: Intel Celeron, GPU: Intel UHD Graphics 600, Optická mechanika: Nie Viac info


Cena 239,99 €

Prihlásiť sa / Registrovať sa a získať 4,80 € späť na ďalší nákup: Zobraziť nápoveď


Top príslušenstvo

Bežná cena
Zadarmo
Nay Extra cena Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

Popis produktu

Mini stolný počítač Umax U-Box J41 sa vyznačuje kompaktným a úsporným prevedením v čiernej farbe. Je vybavený 4-jadrovým procesorom Intel Celeron J4105 (Gemini Lake) so základnou frekvenciou 1,5GHz (max. 2,5GHz), 4GB operačnou pamäťou RAM LPDDR4 a integrovanou grafickou kartou Intel UHD Graphics 600. Na ukladanie súborov a médií je určené interné úložisko eMMC s kapacitou 64GB, pričom k dispozícii je aj voľný slot 2,5" HDD/SSD SATA III (max. 2TB). Počítač disponuje rozhraniami 2x USB 2.0, 2x USB 3.0, 2x HDMI 1.4a, GLAN, audio výstupom, technológiami Wi-Fi 802.11 ac a Bluetooth 4.0, čítačkou pamäťových kariet micro SD a podporou VESA štandardu (držiak v balení). Dodávaný s OS Windows 10 Home v S móde.

Úsporný dizajn

Mini PC Umax U-Box J41 predstavuje tiché a úsporné zariadenie, ktoré využite ako domáci a kancelársky počítač či multimediálne centrum. Vďaka prevedeniu s úspornými komponentmi sa vyznačuje veľmi nízkou spotrebou energie. Patentovaný dizajn chladenia bez použitia ventilátorov udrží optimálne podmienky pre prevádzku a tým zamedzí spomaleniu systému.

Dostatočný výkon

Počítač je poháňaný 4-jadrovým procesorom Intel Celeron J4105, ktorý v asistencii 4GB operačnej pamäti a integrovanej grafickej karty Intel UHD Graphics 600 zaistí plynulý a bezproblémový chod. Pre ukladanie súborov a dát budete mať k dispozícii 64GB interné úložisko eMMC, ktoré sa dá pomocou voľného slotu 2,5" HDD/SSD SATA III rozšíriť až o 2TB. 

Výbava

Zariadenie ponúkne širokú škálu pripojenia. Periférie pripojíte prostredníctvom portov USB 2.0 a USB 3.0. Pomocou HDMI portov s podporou 4K rozlíšenia pripojíte dva monitory. Vo výbave nechýbajú technológie Wi-Fi ac a Bluetooth 4.0, port Ethernet a čítačka pamäťových kariet. Vďaka podpore VESA štandardu a pribaleného držiaku je možné počítač pripevniť k zadnej časti monitoru a vytvoriť tak All-In-One zariadenie. 

Windows 10

Počítač má nainštalovaný operačný systém Windows 10 Home v S móde. Ten je navrhnutý tak, aby sa dal bezproblémovo používať na rôznych zariadeniach. Poskytuje bezpečnostné funkcie, ktoré vás pomáhajú chrániť pred škodlivým softvérom. Všetky oznámenia a dôležité nastavenia sa nachádzajú na jednoducho dostupnej obrazovke. Operačný systém disponuje rozpoznávacou funkciou Windows Hello.

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Bluetooth Áno
Integr.čítačka kariet Áno
Typ procesora Intel Celeron
Frekvencia procesora 1.5 GHz
Poskytovaný OS Windows 10 Home
Operačná pamäť RAM 4 GB
Názov procesoru Intel Celeron
GPU Intel UHD Graphics 600
Optická mechanika Nie

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií Umax U-Box J41 UMM210J41 čierny

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené