Umax U-Box N41 (UMM210N41) čierny

  • Doprava zadarmo

Bluetooth: Áno, Integr.čítačka kariet: Áno, Typ procesora: Intel Celeron, Frekvencia procesora: 1.1 GHz, Poskytovaný OS: Windows 10 Pro, Operačná pamäť RAM: 4 GB, Názov procesoru: Intel Celeron, GPU: Intel UHD Graphics 600, Optická mechanika: Nie

Top príslušenstvo

Zadarmo
Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

Popis produktu

Mini počítač Umax U-Box N41 má kompaktnú čiernu skrinku, v ktorej je ukrytý procesor Intel Celeron N4100 so základnou frekvenciou 1,1 GHz, 4 GB LPDDR4 operačná pamäť aj integrovaná grafická karta Intel UHD Graphics 600. Dáta uložíte na 64 GB eMMC pamäť. K dispozícii je tiež slot pre M.2 SSD disk s rozmermi 22x42 mm. Konektivitu zabezpečia rozhrania 3x USB 3.0, HDMI, VGA, analógový audio výstup, Gigabit LAN aj bezdrôtové technológie Wi-Fi a Bluetooth. Nechýba ani čítačka microSD kariet. Užívateľské prostredie poskytne operačný systém Windows 10 Pro.

Kompaktný dizajn

Mini počítač Umax U-Box N41 v čiernom vyhotovení disponuje skrinkou s rozmermi 140x140x30 mm. Jej patentovaný dizajn využíva chladenie bez použitia ventilátora. Úsporné komponenty zabezpečia nízku spotrebu energie. Počítač môžete využiť v domácnostiach, kanceláriách alebo ako multimediálne centrum. S pomocou Vesa držiaku ho pripevníte na zadnú stranu monitora.

Dostatočný výkon

Chod systému a spracovanie úloh zabezpečuje 4-jadrový procesor Intel Celeron N4100 so základnou frekvenciou 1,1 GHz. Asistuje mu 4 GB LPDDR4 operačná pamäť RAM a integrovaná grafická karta Intel UHD Graphics 600. Rôzne dáta uložíte na eMMC pamäť s kapacitou 64 GB. Počítač má tiež voľný slot pre M.2 SSD disk s rozmermi 22x42 mm a maximálnou kapacitou 512 GB.

Možnosti pripojenia

Počítač je vybavený rozhraniami HDMI a VGA, cez ktoré pripojíte monitor alebo televízor. K dispozícii sú tiež tri porty USB 3.0 na pripojenie rôznych periférii a zariadení. Prístup k sieti umožní Gigabit LAN aj  bezdrôtová technológia Wi-Fi 802.11ac/b/g/n. Nechýba ani Bluetooth vo verzii 4.0 alebo čítačka microSD kariet.

Windows 10 Pro

Predinštalovaný operačný systém Windows 10 Pro disponuje prehľadným užívateľským prostredím, panelom oznámení a prepracovanou ponukou Štart s klasickým dizajnom v ľavej časti obrazovky. Z obchodu Microsoft Store si môžete stiahnuť aplikácie na vylepšenie aj hry na spríjemnenie voľného času. Nechýba ani internetový prehliadač Microsoft Edge či online úložisko OneDrive

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Bluetooth Áno
Integr.čítačka kariet Áno
Typ procesora Intel Celeron
Frekvencia procesora 1.1 GHz
Poskytovaný OS Windows 10 Pro
Operačná pamäť RAM 4 GB
Názov procesoru Intel Celeron
GPU Intel UHD Graphics 600
Optická mechanika Nie

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií Umax U-Box N41 (UMM210N41) čierny

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené