Umidigi Upods čierne

Cena:
29,90 €

Späť na NAY Extra kartu 0,60 €

POPIS PRODUKTU

Bezdrôtové slúchadlá Umidigi Upods v elegantnom čiernom prevedení sprostredkujú vynikajúci požitok pri počúvaní vašich obľúbených interpretov. O produkciu kvalitného zvuku sa postarajú 7,2 mm meniče, ktoré sú navrhnuté pre vynikajúcu basovú hĺbku a čisté výšky. Slúchadlá využívajú k prenosu signálu Bluetooth 5.0. Umidigi Upods dostali do výbavy tiež DSP čip, ktorý zaisťuje potlačenie okolitého hluku. Výdrž na jedno nabitie sa pohybuje okolo 4 hodín. Súčasťou je aj ochranné puzdro s vlastným 600 mAh akumulátorom. Vďaka vstavanému mikrofónu možno ovládať aj hlasové asistentov Siri a Google Assistant. Ergonomické prevedenie s nízkou hmotnosťou zaistí pohodlné nosenie.

Zobraziť celý popis

Popis produktu

Príjemný zvuk

Umidigi Upods nevyužívajú pre svoju prevádzku žiadny kábel. Už nebudete musieť riešiť neustále zamotané káble, ale jednoducho vyberiete slúchadlá z elegantného boxu a môžete začať počúvať svoju obľúbenú hudbu. Vo výbave majú kvalitne spracované 7,2 mm meniče, ktoré sa postarajú o produkcii kvalitného zvuku s hlbokými basmi a čistými výškami. Aby vás pri počúvaní nič nevyrušovalo, disponujú slúchadlá špeciálnym DSP čipom, ktoré aktívne eliminuje okolitý hluk. Prenos dát je zabezpečený prostredníctvom Bluetooth verzie 5.0. Táto verzia zaisťuje vyšší dátový tok a stabilnejší signál oproti predchádzajúcim generáciám, čím bude zabezpečený perfektný prenos signálu bez nepríjemných výpadkov.

Vydrží celý deň

Integrovaná batéria v slúchadlách zaistí dostatok energie až na 4 hodiny počúvania. V elegantnom ochrannom puzdre sa navyše nachádza akumulátor s kapacitou 600 mAh, ktorý umožní znovu dobíjať vaše slúchadlá. Pri plnom nabití slúchadiel a puzdra máte so sebou dostatok energie až na 24 hodín počúvania. Ďalšou skvelou vlastnosťou je integrovaný mikrofón, vďaka ktorému môžete slúchadlá využívať aj ako handsfree, a navyše ovládať hlasových asistentov Google Assistant alebo Siri.

Hore

Parametre produktu

Základné parametre

Frekvenčný rozsah (Hz): 20 - 20000
iNFC: Nie
Rozhranie: Bluetooth
Štýl nosenia: do uší

Ďalšie vlastnosti

Značka: Umidigi
Ovládanie prehrávania: Áno

Fyzické vlastnosti a farba

Farba: čierna
Hmotnosť: 4 g

Mikrofón

Zabudovaný mikrofón: Áno

Zvuk

Frekvenčný rozsah (Hz): 20 - 20000
Ovládanie hlasitosti: Áno
Potlačenie šumu: Áno

Konektivita

iNFC: Nie
Rozhranie: Bluetooth
Odnímateľný kábel: Áno
Dosah: 10 m

Dizajn

Štýl nosenia: do uší

Obsah balenia

Dokovacia stanica: Áno

Batérie

Výdrž batérie: 3 hod.

Ostatné

Kód produktu: 6901443346523

Všetky parametre

Hore

Príslušenstvo ku tomuto produktu

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore