Until Dawn (PS HITS Edition) - PS4 hra

Cena:
17,99 €

Späť na NAY Extra kartu 0,36 €

Doprava už od 2,90 €

POPIS PRODUKTU

Hororová adventúra Until Dawn pre systémy PS4. Partia 8 priateľov sa vydá na výlet na odľahlom mieste. Tí však cestou na chatu uviaznú na úbočí hory. Netrvá dlho a pochopia, že v lese nie sú úplne sami. Zmocnite sa jednej z ôsmich postáv a prežite desivú noc! Len vy rozhodujete, ako príbeh dopadne a kto výlet do hôr prežije. Vývoj deja spočíva len na vašich rozhodnutiach. Hra sa nachádza na BLU-RAY disku s anglickou lokalizáciou.

Zobraziť celý popis

Popis produktu

Riaďte osud 8 postáv

Zvoľte si postavu a vrhnite sa priamo do hry. Príbeh sa odvíja na základe vašich volieb a morálnych rozhodnutí, od ktorých závisí život vás i ostatných. Vysoká interaktivita a veľká variabilnosť deja zaručuje vysokú znovuhrateľnosť. Ovplyvňovať môžete i vzájomné vzťahy medzi postavami a ich vývoj. To vám zaručí, že žiadne ďalšie hranie nebude rovnaké, ako predtým. Kto noc šťastne prežije a kto horu už nikdy neopustí? To záleží len na vás.

Nechajte sa vydesiť

V Until Dawn nie sú desiví nepriatelia to jediné, čo vo vás vyvolá hrôzu. Vďaka špičkovej grafike môže hra stavať i na prostredí, využívaní a práci so svetlom a tieňom či drobnými detailmi, ktoré dopĺňajú mrazivú strašidelnú atmosféru. Na túto noc skutočne veľmi dlho nezabudnete.

Zahrajte si hru od hororových profesionálov

Na vývoji hry sa podieľali skúsení profesionáli, ktorí majú žáner v malíčku. Príbeh pochádza z pera Larryho Fessendena a Grahama Reznicka, ktorí sú zodpovední za niekoľko úspešných hororových filmov. Tváre postavám v hre navyše prepožičali hollywoodsky herci, vďaka čomu pôsobia uveriteľnejšie a vy si k nim dokážete vytvoriť silnejší vzťah.

Hore

Parametre produktu

Základné parametre

Médium: BLU-RAY
Platforma: PlayStation 4
Typ hry: Akčné
Lokalizácia: anglická

Ďalšie vlastnosti

Značka: Sony
Médium: BLU-RAY
Platforma: PlayStation 4
Typ hry: Akčné
Vekové obmedzenie: 18+
Závadnosť obsahu: Násilie
Lokalizácia: anglická

Obsah balenia

Obsah balenia: Hra

Ostatné

Kód produktu: PS719442875

Všetky parametre

Hore

Recenzie

Hodnotenia zákazníkov

Buďte prvý, kto vloží recenziu k tomuto produktu.

0%
zatiaľ nehodnotené

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore