Urbanears Alby gaštanovo-hnedé

Frekvenčný rozsah (Hz): 20-20000 Hz, NFC: Nie, Rozhranie: Bluetooth, Štýl nosenia: do uší. Viac info

Farba

Popis produktu

Štýlové bezdrôtové slúchadlá do uší Urbanears Alby v gaštanovo-hnedom farebnom prevedení vás upútajú svojím elegantným dizajnom, skvelým zvukom a poskytnú vám skutočnú slobodu bezdrôtového pripojenia. Prispôsobiteľné silikónové špičky do uší v troch veľkostiach zaručia dokonalý komfort pri nosení a funkcia pasívneho potlačenia hluku sa postará o pohlcujúci zvukový zážitok. S určitosťou poteší aj odolnosť voči striekajúcej vode IPX4, s ktorou sa nemusíte obávať dažďa ani potu. Slúchadlá vám poskytnú 3 hodiny nepretržitého počúvania a s nabíjacím puzdrom ich nabijete ešte štyrikrát, vďaka čomu si budete môcť vychutnávať obľúbenú hudbu dlhých 15 hodín. Pomocou dotykových ovládacích prvkov môžete ľahko prepínať medzi skladbami a hovormi, prípadne ťuknutím aktivujte hlasového asistenta na ovládanie bez použitia rúk.

15 hodín prehrávania

Vychutnávajte si hudbu celý deň s dobou prehrávania až 15 hodín. Slúchadlá poskytujú tri hodiny nepretržitého počúvania na jedno nabitie plus 4 ďalšie nabitia s nabíjacim puzdrom. S dodávaným káblom USB-C sa puzdro nabíja rýchlo s minimálnymi prestojmi.

Pohodlné nosenie

Silikónove špičky do uší v troch veľkostiach zaistia pohodlné nosenie a funkcia pasívneho potlačenia šumu zaručí dokonalý zážitok zo zvuku.

Dotykové a hlasové ovládanie

Ťuknite alebo hovorte- majte všetko pod kontrolou bez toho, aby ste museli siahať na zdroj hudby. Pomocou dotykových ovládacích prvkov môžete bez námahy prepínať medzi skladbami a hovormi, prípadne ťuknutím aktivujte hlasového asistenta na ovládanie bez použitia rúk.

Odolné voči postriekaniu 

Dizajn odolný voči striekajúcej vode (IPX4), ktorý bol vyvinutý tak, aby s vami držal krok aj počas behu v daždi či pri náročnejšom cvičení. 

Jasná kvalita hovoru

Zostaňte v kontakte – duálne mikrofóny s filtrovaním šumu na každom slúchadle zaisťujú ostré a jasné telefonáty aj v hlučnom prostredí, či už používate jedno alebo obidve slúchadlá. 

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Frekvenčný rozsah (Hz) 20-20000 Hz
NFC Nie
Rozhranie Bluetooth
Štýl nosenia do uší

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií Urbanears Alby gaštanovo-hnedé

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené

Ako pracujeme s recenziami