Vtech VM5261

  • Doprava zadarmo

Maximálny dosah: 300 m, Varovanie umiest. mimo dosah: Nie, Kontrolky úrovne zvuku: Áno, Automat. voľba kanálov: Nie Viac info


Cena 150,00 €

Prihlásiť sa / Registrovať sa a získať 3,00 € späť na ďalší nákup: Zobraziť nápoveď


Top príslušenstvo

Zadarmo
Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

Popis produktu

Digitálna video pestúnka Vtech VM5261 pozostáva z rodičovskej jednotky s 5" LCD farebným displejom a detskej jednotky. Pestúnka umožňuje nastavenie hlasitosti, pochváliť sa môže čistým zvukom vďaka digitálne riešenému prenosu a vynikajúcim dosahom až 300 m vo voľnom priestranstve, a vnútorným dosahom až 60 m. K výhodám video pestúnky patrí infračervené nočné videnie, indikátor teploty v miestnosti a samozrejmosťou je aj obojsmerná komunikácia.

Vtech VM5261

  • 5" LCD farebný displej
  • Digitálny prenos zvuku
  • Kamera sa natáča a nakláňa
  • Dosah signálu až 300 m (vonkajší)
  • Vnútorný dosah: 60 m
  • Indikátor teploty v miestnosti
  • Obojsmerná komunikácia
  • Infračervené nočné videnie

Vidieť je viac ako počuť

Majte dokonalý prehľad nad situáciou v postieľke vášho bábätka. Vtech VM5261 je detská pestúnka, ktorá vám prenesie zvuk aj obraz. Pochváliť sa môže 5" LCD farebným displejom a infračerveným nočným videním. Prenos jasne čistého zvuku je obstaraný digitálne s dosahom pokrytia až 300 m. Vnútorný dosah je približne 60 m. Detská pestúnka je vybavená vyšším množstvom kanálov a na rozdiel od analógových pestúnok pracuje na vyššej frekvencii, perfektne sa tak hodí aj do miest, kde inak hrozí vyššie riziko rušenia signálu. A aj keď o signál predsa len prídete, všimnete si to podľa tónu, ktorým na to pestúnka upozorní.

Obojsmerná komunikácia

Niekedy na upokojenie dieťatka postačí, že bude počuť váš hlas - ako sa mu prihovárate. Pestúnka poskytne komfort vášmu dieťaťu z ktorejkoľvek miestnosti vďaka obojsmernej komunikácii. Napájanie rodičovskej jednotke dodáva batéria. Keby sa vám batéria vybila, pestúnka to sama včas oznámi. Páčiť sa vám bude aj elegantné spracovanie, takže pestúnku môžete mať vystavenú všetkým na očiach.

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Maximálny dosah 300 m
Varovanie umiest. mimo dosah Nie
Kontrolky úrovne zvuku Áno
Automat. voľba kanálov Nie

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií Vtech VM5261

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené