VAIN STHLM Commute strieborné


Frekvenčný rozsah (Hz): 20-20000 Hz, NFC: Nie, Rozhranie: 3,5 mm, Štýl nosenia: náhlavné,


Cena 99,90 €

Zľava 37% z pôvodnej ceny: 159,00 € Zobraziť nápoveď

2,00 € Späť na NAY Extra kartu: Zobraziť nápoveď


Popis produktu

Kvalitné a elegantné slúchadlá VAIN STHLM Commute vyvinuté v Švédsku ponúkajú prvotriedny zvuk, s hlbokými ťažkými basami, vynikajúcimi výškami a dokonale vyváženým stredným rozsahom. Jedinečne skonštruované náušníky, ktoré izolujú okolitý hluk. Náušníky sú vyrobené z proteínovej kože pre najlepší komfort a trvanlivosť. Slúchadlá sú bezdrôtové, aby vás kábel neobmedzoval. Bezdrôtová komunikácia je zabezpečená prostredníctvom Bluetooth 4.1 + aptX. Výdrž prehrávania je 12 hodín a pohotovostný režim 26 dní. Farba: Mist Grey.

Ľahké a pohodlné

Vysokokvalitné bezdrôtové slúchadlá pre každodenné nosenie. Masívne kovové puzdro a inteligentne navrhnuté náušníky na zníženie hluku, ktorý Vás obklopuje.

Budiče

Budiče sú jedinečné konštrukčné, udržujú okolitý hluk aby ste si mohli naplno vychutnať vašu obľúbenú skladbu. Vyrobené sú z proteínovej kože pre najlepší komfort a trvanlivosť.

Neobmedzovanie káblom

Slúchadlá sú bezdrôtové a fungujú prostredníctvom Bluetooth rozhrania, takže si užijete obľúbenú hudbu, vypočujete audio knihu alebo len zatelefonujete s kamarátom vďaka zabudovanému mikrofónu a handsfree funkcie.

Technológie aptX® CSR & AAC

Slúchadlá sú vybavené 40 mm budičmi, pracujú na frekvencii 20 Hz – 20 kHz. Ich impedancia je 32 Ohm a citlivosť 108 dB. Batéria v nich vydrží 12 hodín počúvania a je nabitá za 2 hodiny, ich dosah je 10m. Technológie aptX® CSR a AAC zabezpečia, že kvalita zvuku je ako by ste počúvali CD. 

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Frekvenčný rozsah (Hz) 20-20000 Hz
NFC Nie
Rozhranie 3,5 mm
Štýl nosenia náhlavné

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií VAIN STHLM Commute strieborné

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené