Verbatim Fingerprint Secure 1TB USB 3.1/USB-C

Cena:
89,90 €

Pôvodná cena 127,99 €
Späť na NAY Extra kartu 1,80 €

Nedá sa rezervovať

POPIS PRODUKTU

Externý HDD disk Verbatim Fingerprint Secure 2,5" s kapacitou 1TB disponuje čítačkou odtlačkov prstov, ktorá zabráni prístupu k vašim dátam neoprávneným užívateľom. Vyznačuje sa odolným plastovým prevedením čiernej farby s hliníkovými prvkami. Disk je vybavený rozhraním USB 3.1 GEN 1 typu C, pričom podporuje pripojenie USB Super-speed (5 Gb/s). Nechýba 256-bitové hardwarové bezpečnostne šifrovanie AES a možnosť uloženia až 8 oprávnených osôb a jedného správcu. Súčasťou je tiež zálohovací softvér Nero Backup.

Zobraziť celý popis

  • Doprava zadarmo
  • Zľava 30 %
Popis produktu

Dokonalé zabezpečenie dát

Uchovajte svoje dáta v bezpečí pred zneužitím neoprávnenými osobami. Pevný disk Verbatim Fingerprint Secure s kapacitou 1TB využíva kombináciu 256-bitového hardwarového šifrovania a biometrickú technológiu snímania odtlačku prstu, vďaka čomu zaistí dokonalú bezpečnosť vašich dát.

Široká kompatibilita

HDD disk Verbatim Fingerprint Secure je kompatibilný so zariadeniami PC aj Mac. Disponuje rozhraním USB 3.1 GEN 1 typu C, ktoré zabezpečí vysokorýchlostný prenos dát. V balení sa nachádza taktiež kábel USB-C na USB-A a tiež adaptér USB-C pre široké možnosti pripojenia.

Softvér

Užívateľsky prívetivý software vám umožní registrovať odtlačky prstov až 8 užívateľov, ktorí budú môcť následne odomykať a zamykať HDD disk len pomocou biometrie. Stačí disk pripojiť k počítaču a položiť prst na snímač, pričom po rozpoznaní odtlačku sa rozsvieti zelený LED indikátor. K pevnému disku je možné získať prístup tiež pomocou hesla správcu.

Obsah balenia: HDD disk, kábel USB-C na USB-A (vrátane adaptéru USB-C), príručka, zálohovací software Nero

Hore

Parametre produktu

Základné parametre

iKapacita: 1000 GB
iUkladacie médium: HDD
Veľkosť disku: 2.5

Ďalšie vlastnosti

Značka: Verbatim

Fyzické vlastnosti a farba

Farba: čierna
Šírka: 126 mm
Výška: 81 mm
Hmotnosť: 190 g
Hĺbka: 16,5 mm

Dátové úložisko

iKapacita: 1000 GB
iUkladacie médium: HDD
Rozhranie disku: USB 3.1
Veľkosť disku: 2.5
Použitie: externý

Ostatné

Kód produktu: 53650

Všetky parametre

Hore

Príslušenstvo ku tomuto produktu

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore