Veria 7070C+229 videotelefón čierny

 • Doprava zadarmo
 • Výpredaj

Bezdrôtové: Nie, Napájanie: 230 V,


Cena 199,00 €

3,98 € Späť na NAY Extra kartu: Zobraziť nápoveď


Popis produktu

Sadu Veria 7070C + 229 tvorí domáci videotelefón so 7" LCD displejom a vstupná dverná stanica s kamerou. Sada podporuje pripojenie externých CCTV kamier pre sledovanie okolia domu, ovládanie elektrického zámku dverí, alebo brány. Ultra tenký, farebný, digitálny LCD monitor s vysokým rozlíšením môžete jednoducho ovládať pomocou dotykových tlačidiel. Zaujme vás jeho elegantné modré podsvietenie dotykových tlačidiel. Všetky parametre si môžete nastaviť podľa potreby. Predovšetkým ovládanie hlasitosti hovoru aj zvonenia, času zvonenia, jasu, kontrastu a farieb, alebo mierky zobrazenia.

Domáci videotelefón s displejom a kamerou

Sadu Veria 7070C+229 tvorí domáci videotelefón so 7" LCD displejom a vstupná dverná stanica s kamerou. Táto sada Vám umožní komunikovať s návštevníkom pred bránou, alebo dverami. Sada podporuje pripojenie externých CCTV kamier pre sledovanie okolia domu, ovládanie elektrického zámku dverí, alebo brány. Všetky parametre si môžete nastaviť podľa potreby. Predovšetkým ovládanie hlasitosti hovoru aj zvonenia, času zvonenia, jasu, kontrastu a farieb, alebo mierky zobrazenia. Prepojenie medzi vonkajšou jednotkou a LCD je cez 4-vodičové vedenie, ktoré nie je súčasťou balenia.Digitálny LCD monitor

Ultra tenký, farebný, digitálny LCD monitor s vysokým rozlíšením môžete jednoducho ovládať pomocou dotykových tlačidiel. Zaujme vás jeho elegantné modré podsvietenie dotykových tlačidiel. Umožňuje Hands-free komunikáciu so živou a čistou reprodukciou hlasu. Budete si môcť vybrať z 12 polyfónnych tónov zvonenia.

Vstupná stanica s kamerou

Objektív kamery: prenáša obraz návštevníka na obrazovku monitora
Mikrofón: pre komunikáciu s vnútorným monitorom
LED osvetlenie: vstavané LED osvetlenie umožňuje rozoznať návštevníka za nedostatočné svetelných podmienok
Tlačidlo pre volanie: ak návštevník stlačí toto tlačidlo, jeho obraz sa zobrazí na monitore a záznam prednastavený tón zvonenia interného monitora
Reproduktor: prenáša hlas návštevníka jasne a živo

Funkcia Monitorovanie

Funkcia "Monitorovanie" prináša náhľad aktuálneho diania v pohľade zo vstupnej stanice alebo externej CCTV kamery prostredníctvom monitora, bez toho aby došlo k uskutočneniu video hovoru. Systém môžete rozšíriť o ďalšie monitory, vstupnej stanice, či externé CCTV kamery a nainštalovať mnohými spôsobmi.

Funkcia Prepojenie hovoru a Interný hovor

K hlavným funkciám monitoru patrí “prepojenie hovoru“. Funkcia umožňuje volanie a prenášanie hovoru na ďalšie monitory v systéme. Funkcia "Interný hovor" je zase vhodná pre vnútornú komunikáciu medzi ďalšími monitormi v systéme. Umožňuje cielené volania na ktorýkoľvek monitor v systéme s možnosťou obojsmernej komunikácie.

Funkcia Vysielanie a Nerušiť

Funkcia "Vysielanie" umožňuje vysielanie do všetkých interných monitorov v systéme bez výberu cieľového monitora. V režime interného vysielania je používateľov hlas prenášaný na reproduktory ostatných monitorov v systéme, avšak užívateľovi nie je umožnené počuť zvuky na strane ostatných monitorov. Funkcia "Odpočúvanie" ďalších monitorov v systéme ponúka cielený odposluch ktoréhokoľvek monitora v systéme. Funkcia "Nerušiť" vypne zvuk vyzváňania.

Technická špecifikácia monitora Veria 7070

 • Veľkosť LCD: 7"
 • Napájacie napätie: 230 V AC / DC 15 V
 • Príkon: pohotovostný stav: <1 W, prevádzka: 7 W
 • Prepojenie: 4 žilový kábel (farba na farbu)
 • Prepojovací kábel do 30 m: RVV 4 x 0,3 mm2
 • Prepojovací kábel viac ako 30 m: syv-75-3 + RVV 2 x 0,5 mm2 (max. 100 m)
 • Rozlíšenie LCD: 800 x 480 bodov
 • Ovládanie: dotykové klávesy
 • Komunikácia: hands-free
 • Vyzváňací tón: výber z 12 polyfónnych vyzváňacích tónov
 • Prevádzková teplota: 0 °C ~ + 50 °C
 • Prevádzková vlhkosť: 0% do 95% RH
 • Rozmery: 185 x 127 x 17 mm

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Bezdrôtové Nie
Napájanie 230 V

Návody a manuály

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií Veria 7070C+229 videotelefón čierny

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené