Véritable EXKY Smart

Cena:
159,00 €

Splátková kalkulačka - spočítať
Späť na NAY Extra kartu 3,18 €

Nedá sa rezervovať

POPIS PRODUKTU

Inteligentný kvetináč Véritable EXKY Smart vám umožní celoročné pestovanie zdravých biliniek a rastlín s minimálnym úsilím priamo vo vašej kuchyni. Premyslený systém umožňuje až 3-krát rýchlejší rast ako v prírode. Automatické zavlažovanie s veľkou nádržou vystačí až 3 týždne bez dopĺňania vody. Vďaka patentovaným náplniam Lingots®, ktoré sú 100% prírodné, je pestovanie úplne bez starostí. Technológia ADAPTLIGHT automatizovane upravuje svetelný výkon podľa okolitého svetla.

Zobraziť celý popis

  • Doprava zadarmo
Popis produktu

Bezstarostné pestovanie

Véritable® EXKY Smart je najmenšia a najúčinnejšia inteligentná vnútorná záhrada, ktorá vám umožní pestovať bylinky a zeleninu vo vašej kuchyni. Vďaka svojmu kompaktnému a elegantnému dizajnu sa výborne hodí do každej kuchyne. Je úplne sebestačný: stará sa o vaše rastliny, takže môžete zbierať zdravé a zdravé jedlo po celý rok. Vďaka svojej technológii rastú rastliny v EXKY Smart až 3-krát rýchlejšie ako v prírode.

Automatické zavlažovanie

Automatické zavlažovanie je vďaka svojej pasívnej hydroponickej technológii absolútne tiché. Vstavaná nádrž na vodu vydrží až 3 týždne bez dopĺňania, nádrž na vodu disponuje výstražnou signalizáciou nízkej hladiny vody a systém dopĺňania zabraňuje preplneniu nádrže.

Technológia ADAPTLIGHT

Patentovaná technológia ADAPTLIGHT upravuje svetelný výkon podľa okolitého svetla, čo umožní dosiahnuť maximálne úspory energie a zároveň zaručí najlepšie podmienky pre rast. EXKY Smart automatický denný/nočný cyklus, ktorý sa na 16 hodín rozsvieti a na 8 hodín zhasne. Použitie vysokoúčinných LED diód so špecifickou vlnovou dĺžkou zaručí rýchlejší rast rastlín a aktivuje produkciu éterických olejov, ktoré poskytnú bohaté chute.

Náplne Lingots®

Lingot® je patentovaná ekologická náplň, ktorá umožňuje veľmi jednoduché pestovanie rastlín. Prírodný substrát bez obsahu GMO a pesticídov obsahuje už vopred zasiate organické semienka a živiny. Jeho špongiovitá štruktúra optimalizuje prevzdušňovanie koreňov a kontrolu vlhkosti. Každá náplń Lingot® vydrží až 6 mesiacov a poskytuje v priemere jednu úrodu týždenne. K dispozícii sú rôzne druhy aromatických bylín, mini odrôd zeleniny a ovocia či jedlých kvetín.

Hore

Parametre produktu

Ďalšie vlastnosti

Značka: Veritable

Ostatné

Kód produktu: 3760262510880

Hore

Príslušenstvo ku tomuto produktu

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore