Veronia Coffee zrnková káva (1kg)

Cena:
22,99 €

Späť na NAY Extra kartu 0,46 €

POPIS PRODUKTU

Lahodná zrnková káva Coffee Veronia je vyrobená z prvotriednych zelených kávovníkových zŕn z celého sveta, stredne pražená podľa vlastných receptúr a postupov praženia. Má vyváženú chuť, je ľahko oriešková s príchuťou čokolády, kakaa, mierne korenistá a s miernou kyslosťou v pozadí. Pri výbere kávy buďte náročný a rozhodnite sa pre prémiovú kávu priamo od farmárov. Balenie: 1 kg.

Zobraziť celý popis

Popis produktu

Coffee Veronia 

  • Druh kávovníka: Arabica
  • Farma: Zmes Arabík zo 6 krajín
  • Spracovanie: Špeciálne stredné praženie
  • Balenie: 1kg

Coffee VERONIA

Lahodná káva Coffee VERONIA je vyrobená z prvotriednych zelených kávovníkových zŕn z celého sveta, stredne pražená podľa vlastných receptúr a postupov praženia. Má vyváženú chuť, je ľahko oriešková s príchuťou čokolády, kakaa, mierne korenistá a s miernou kyslosťou v pozadí.

  • praktický znovuzatvoriteľný a znovuotvoriteľný obal

 

O značke

  • Kávovníkové zrno je dovážané priamo od pestovateľov, takže je zaručená jeho prvotriedna kvalita
  • Coffee Veronia sa odlišuje najmä tým, že kávovníkové zrná praží vo vlastnej pražiarni na Slovensku, nakupuje kvalitné kávovníkové zrno a k zákazníkovi ide vždy čerstvá
  • Pražiareň má originál certifkáciu BIO a s touto certifikáciu patrí medzi jednou z mála pražiarní na Slovensku, ktorá praží BIO kávovníkové zrná

Coffee VERONIA vznikla na podnet trhu, keď rýchly rast obchodných reťazcov spôsobil úpadok malých obchodíkov s potravinami. V dôsledku toho sa začala vytrácať aj kvalitná zrnková káva, ktorú postupne nahrádzala instantná káva. Ľudia majú veľmi málo informácií o tomto nápoji a stále si myslia, že je to káva, pričom správny názov je instantný kávový nápoj. Práve tu vznikol priestor na výrobu kvalitnej kávy. V roku 2005 priniesol Oldřich Holiš na trh vlastnú receptúru, zloženú so šiestich arabík a následne začal produkovať aj odrodové kávy z 25 krajín pod značkou Coffee VERONIA. Nedávno do portfólia pribudli aj microloty priamo od pestovateľov.

Káva nie je o značke či pekných šálkach, ale je o chuti, aróme, pestovateľoch, pražiaroch .... V prípade Coffee VERONIA to platí na 101%. Kávovníkové zrná sa pražia v pražiarni s rodinnou atmosférou, pre ktorú je transparentnosť a silné priateľstvá alfou a omegou.

Pri procese praženia je pre Oldřicha Holiša dôležité nájsť chuťový profil. Tento proces zahŕňa testovanie konkrétneho kávovníkového zrna v procese cuppingu, ktorý sa pražiareň snaží čo najviac stransparentniť, a tak k tomuto procesu častokrát prizve aj bežného konzumenta. Pri pražení dbá nielen na využitie maximálneho potenciálu daného kávovníkového zrna, ale aj na optimálny proces praženia.

Hore

Parametre produktu

Základné parametre

Hmotnosť: 1000 g
Typ kávy: Arabica
Zloženie kávy: Arabica

Ďalšie vlastnosti

Značka: Veronia
Typ kávy: Arabica
Zloženie kávy: Arabica

Fyzické vlastnosti a farba

Šírka: 13,5 cm
Hmotnosť: 1000 g
Výška: 30 cm
Hĺbka: 7 cm

Ostatné

Kód produktu: VERONIA KÁVA 1KG

Všetky parametre

Hore

Príslušenstvo ku tomuto produktu

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore