Vestfrost VR-BF27952H1S


Výška: 177 cm, Maximálna hlučnosť: 39 dB, Celkový čistý objem: 295 L, Trieda energetickej účinnosti 2021: E Viac info


Cena 779,00 €

Prihlásiť sa / Registrovať sa a získať 15,58 € späť na ďalší nákup: Zobraziť nápoveď


Top príslušenstvo

Bežná cena
Zadarmo
Nay Extra cena Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

Popis produktu

Vstavaná monoklimatická chladnička Vestfrost VR-BF27952H1S s vnútorným objemom 295 litrov je zaradená do energetickej triedy E. Vnútorný priestor chladničky tvoria 4 sklenené police, držiak na fľaše, 2 zásuvky pre ovocie a zeleninu s kontrolou vlhkosti a 5 dverových políc. Využíva technológiu Air Duct pre zabezpečenie rovnomernej teploty vo vnútri chladničky. Vybavená špeciálnym filtrom Maxi Fresh pre uchovanie čerstvosti potravín. Dotykové ovládanie TouchControl pre jednoduché nastavenie teploty. Vnútorné horné a bočné LED osvetlenie. Hlučnosť pri chladení len 39 dB.

Air DUCT

Technológia Air DUCT sa stará o rovnomerné rozloženie teploty vo vnútri chladničky, čím sa po stranách chladničky vytvára menšia vrstva námrazy.

Čerstvosť

S filtrom Maxi Fresh budú vaše potraviny oveľa dlhšie čerstvé. Filter pohlcuje ethylén vznikajúci pri dozrievaní ovocia a zeleniny. 

Držiak na víno

Vo vnútri chladničky nájdete sklenené police, plastové zásuvky vo dverách či zásuvky vhodné pre uskladnenie ovocia, zeleniny a mäsových výrobkov. Nechýba držiak na víno, ktorý je umiestnený medzi poličkami, aby zaberal čo najmenej priestoru.

LED osvetlenie

Vnútro chladničky osvetľuje úsporné LED svetlo. Je vybavená množstvom políc, na ktoré si uložíte všetko potrebné. Vo vrchnej časti je umiestnený praktický dotykový displej.

Aj do vašej kuchyne

Vstavaná monoklimatická chladnička zaujme aj svojím dizajnom. Nájde si miesto aj vo vašej kuchyni vďaka možnosti prehodenia dvierok na ľavú alebo pravú stranu.

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Výška 177 cm
Maximálna hlučnosť 39 dB
Celkový čistý objem 295 L
Trieda energetickej účinnosti 2021 E

Návody a manuály

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií Vestfrost VR-BF27952H1S

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené