Vestfrost VR-FB383-2H0H


Šírka: 59.5 cm, Výška: 201 cm, Dvojokruhový NoFrost: Áno, Trieda energetickej účinnosti 2021: E Viac info


Cena 859,00 €

Prihlásiť sa / Registrovať sa a získať 17,18 € späť na ďalší nákup: Zobraziť nápoveď


Top príslušenstvo

Bežná cena
Zadarmo
Nay Extra cena Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

Popis produktu

Kombinovaná chladnička Vestfrost VR-FB383-2H0H v bielej farbe disponuje celkovým objemom 367 l a zaradená je do klimatickej triedy SN-T. Chladiaca časť s objemom 266 l disponuje 4 sklenenými poličkami, kovovou policou na fľaše, priehradkou Fresh Zone a 4 dverovými priehradkami. Mraznička s objemom 101 l sa nachádza dole a jej mraziaci výkon je 8 kg/ 24 h. Vybavená je tiež super chladením a mrazením, dvojkruhovým NoFrost, rýchlym zmranením, vsavaným displejom a alarmom. Maximálna dosahovaná hlučnosť je 41 dB.

Vestfrost VR-FB383-2H0H

Kombinovaná chladnička od značky Vestfrost je vybavená beznámrazovou technológiou NoFrost Multi, ktorá rovnomerne chladí všetky uskladnené potraviny. Má samostatné chladiace okruhy v chladničke a mrazničke, čím nedochádza k miešanu vzduchu a zápachov.

Metal cooling

Na zadnej stene kombinovanej chladničky je kovový panel pre udržanie optimálnej teploty vo vnútri chladničky. Po každom otvorení chladničky sa teplota rýchlejšie vráti na pôvodnú hodnotu, čo šetrí energiu.

Viac miesta

Táto kombinovaná chladnička má výšku až 201 cm a ponúka až o 36 litrov navyše oproti štandardným kombinovaným chladničkám. Chladiaca časť má až 266 litrov a mraziaca časť 101 litrov.

Čerstvosť

S filtrom Maxi Fresh budú vaše potraviny oveľa dlhšie čerstvé. Filter pohlcuje ethylén vznikajúci pri dozrievaní ovocia a zeleniny. Okrem toho je vybavená zásuvkou Zero zone s teplotou okolo 0 °C. Takáta teplota je optimálna pre uskladnenie mäsa a rýb.

Purebeam+

Už žiadne baktérie či plesne vo vašej chladničke. Technológia Purebeam+ využíva špeciálny modul s LED diódou UV-C a uhlíkový filter, ktorý je v hornej časti chladničky. Efektívnosť filtra spočíva v jeho schopnosti zachytiť nepríjemné pachy. LED dióda má zase dezinfekčný účinok a dokáže neutralizovať až 99,9% baktérií a plesní.

LED osvetlenie

Vnútro chladničky osvetľuje úsporné LED svetlo. Je vybavená množstvom políc, na ktoré si uložíte všetko potrebné. Zásuvky a poličky sú ukončené lemom z nerezu.

Aj do vašej kuchyne

Kombinovaná chladnička zaujme aj svojím dizajnom. Nájde si miesto aj vo vašej kuchyni vďaka možnosti prehodenia dvierok na ľavú alebo pravú stranu.

Držiak na víno

Vo vnútri kombinovanej chladničky nájdete sklenené police, plastové zásuvky vo dverách či zásuvky vhodné pre uskladnenie ovocia, zeleniny a mäsových výrobkov. Nechýba držiak na víno, ktorý je umiestnený medzi poličkami, aby zaberal čo najmenej priestoru.

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Šírka 59.5 cm
Výška 201 cm
Dvojokruhový NoFrost Áno
Trieda energetickej účinnosti 2021 E

Návody a manuály

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií Vestfrost VR-FB383-2H0H

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené