Vestfrost VR-FB492-2H0I


Kombinovaná chladnička, Energetická trieda E, Objem chladničky: 344 l, Objem mrazničky: 137 l, Ročná spot. energie: 287 kWh, Maximálna hlučnosť: 41 dB, Smart ovládanie mobilom: Nie, Dvojokruhový No Frost: Áno, Šírka: 70 cm, Výška: 192 cm. Viac info


Cena 979,00 €

Prihlásiť sa / Registrovať sa a získať 19,58 € späť na ďalší nákup: Zobraziť nápoveď


0% splátky bez akontácie 10 × 97,90 €

Podrobnosti splátok

Ďalšie splátkové možnosti

Top príslušenstvo

Bežná cena
Zadarmo
Nay Extra cena Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

Popis produktu

Kombinovaná chladnička Vestfrost VR-FB492-2H0I v nerezovej farbe disponuje celkovým objemom 481 l a zaradená je do klimatickej triedy SN-T. Chladiaca časť s objemom 344 l disponuje 4 sklenenými poličkami, kovovou policou na fľaše, priehradkou Fresh Zone a 4 dverovými priehradkami. Mraznička s objemom 137 l sa nachádza dole a jej mraziaci výkon je 9 kg/ 24 h. Vybavená je tiež dvojkruhovým NoFrost, rýchlym zmranením, vsavaným displejom a alarmom. Maximálna dosahovaná hlučnosť je 41 dB.

Vestfrost VR-FB492-2H0I

Kombinovaná chladnička od značky Vestfrost je vybavená beznámrazovou technológiou NoFrost Multi, ktorá rovnomerne chladí všetky uskladnené potraviny. Má samostatné chladiace okruhy v chladničke a mrazničke, čím nedochádza k miešanu vzduchu a zápachov.

Purebeam+

Už žiadne baktérie či plesne vo vašej chladničke. Technológia Purebeam+ využíva špeciálny modul s LED diódou UV-C a uhlíkový filter, ktorý je v hornej časti chladničky. Efektívnosť filtra spočíva v jeho schopnosti zachytiť nepríjemné pachy. LED dióda má zase dezinfekčný účinok a dokáže neutralizovať až 99,9% baktérií a plesní.

Čerstvosť

S filtrom Maxi Fresh budú vaše potraviny oveľa dlhšie čerstvé. Filter pohlcuje ethylén vznikajúci pri dozrievaní ovocia a zeleniny. Okrem toho je vybavená zásuvkou Zero zone s teplotou okolo 0 °C. Takáta teplota je optimálna pre uskladnenie mäsa a rýb.

LED osvetlenie

Vnútro chladničky osvetľuje úsporné LED svetlo. Je vybavená množstvom políc, na ktoré si uložíte všetko potrebné. Zásuvky a poličky sú ukončené lemom z nerezu. V mrazničke nájdete aj otočný výrobník ľadových kociek Twisted ICEMATIC. Za deň vyrobí až 384 kociek ľadu, čo oceníte v letných mesiacoch pri výrobe drinkov.

Držiak na víno

Vo vnútri kombinovanej chladničky nájdete sklenené police, plastové zásuvky vo dverách či zásuvky vhodné pre uskladnenie ovocia, zeleniny a mäsových výrobkov. Nechýba držiak na víno, ktorý je umiestnený medzi poličkami, aby zaberal čo najmenej priestoru.

Aj do vašej kuchyne

Kombinovaná chladnička zaujme aj svojím dizajnom a elegantným nerezovým prevedením. Nájde si miesto aj vo vašej kuchyni vďaka možnosti prehodenia dvierok na ľavú alebo pravú stranu.
 

 

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Šírka 70 cm
Výška 192 cm
Dvojokruhový NoFrost Áno
Trieda energetickej účinnosti 2021 E

Návody a manuály

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií Vestfrost VR-FB492-2H0I

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené