NAY Vianoce

S našimi službami je vianočné nakupovanie radosť. Ak chcete obmedziť vianočný zhon na minimum, využite naše vianočné služby.

NAY Vianoce

S výberom darčeka vám poradíme

Ak si neviete rady s výberom vhodného darčeka, nevadí. Pripravili sme pre vás pomôcku, vďaka ktorej vyberiete ten najlepší darček pre každého člena vašej rodiny - a je jedno, či je smart technologický nadšenec, alebo papučový kulturista. Stačí si zvoliť pre koho darček vyberáte a koľko by mal stáť.

Pomôcť s výberom darčeka



Odložíme vám ho na 24 hodín

Vyberte si darček doma cez náš e-shop a rezervujte si ho v predajni. Darček vám odložíme na 24 hodín, počas ktorých si ho môžete bez čakania vyzdvihnúť v predajni. A čo je na tom najlepšie? Pri rezervácii nič neplatíte a stále si to môžete v predajni rozmyslieť a nakoniec kúpiť niečo iné.

Viac o rezervácii v predajni



Darujte darčekový poukaz

Ak sa bojíte, že nevyberiete ten správny darček, siahnite po našom darčekovom poukaze v peknom balení. Hodnotu poukazu si určíte sami a platí vo všetkých našich predajniach.

Viac o darčekovom poukaze



Vezmite si to na splátky

Nepotrebujete veľký rozpočet. Vyberte si darčeky a splatiť ich môžete neskôr. Možností je veľa. Na výber máte nízke splátky, alebo rýchle splatenie. Využiť môžete aj splátky s 0% úrokom.

Viac o nákupe na splátky



Doprava zadarmo s vynáškou

Tovar nad 30 kg vám dopravíme a vynesieme až do bytu bezplatne po celom Slovensku. Na ktorékoľvek poschodie, aj pri pokazenom výťahu, pokiaľ to rozmery tovaru umožňujú. A to platí pri nákupe v predajni aj v e-shope.

Viac o doprave s vynáškou zadarmo



Darčeky vám doručíme aj večer alebo cez víkendy

Nemusíte celý deň čakať na to, kedy sa ozve kuriér. Vopred si vyberiete, v ktorom čase má prísť. A aby ste si nemuseli vybavovať v práci voľno, môžete si zvoliť večerné doručenie medzi 17:00 – 20:00 hod., alebo si zvolíte doručenie cez víkend.

Viac o večernej a víkendovej doprave



Darček môžete vymeniť až do 15. 1.

Ak sa niekomu netrafíte do vkusu, nič sa nedeje. Nevhodný darček nám jednoducho vráťte do 15. januára 2020. Prineste nepoužívaný darček v originálnom balení spolu s dokladom alebo s klubovou kartou NAY Extra do ktorejkoľvek predajne. Vymeníme vám ho za niečo iné, alebo vám vrátime peniaze.

Možnosť vrátiť nevhodný darček do 15. 1. 2020 platí na produkty zakúpené od 1. 12. do 24. 12. 2019.



Predĺžené otváracie hodiny

Aby sme vám dopriali viac pohodlia a menej stresu pri nákupoch, od 6. 12. do 23. 12. 2019 predlžujeme otváracie hodiny väčšiny predajní do 21:00 hod. Otvorené bude aj 24. 12. dopoludnia, takže stihnete aj nákupy na poslednú chvíľu.

Pozrieť otváracie hodiny
 

Publikované: 02. 12. 2019

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore