Vianoce v znamení notebookov, TV i s horúcimi novinkami

Spotrebná elektronika patrí dlhodobo k najobľúbenejším vianočným darčekom. Tohtoročné Vianoce budú v znamení notebookov, televízorov s vyššími uhlopriečkami i horúcich noviniek tohto roka. Niektoré z nich ponúkne najväčšia sieť maloobchodných predajní s elektronikou NAY Elektrodom zákazníkom exkluzívne.

V predvianočnom období výrobcovia často načasujú uvedenie noviniek do predaja. K najvyhľadávanejším novinkám, prichádzajúcim na trh práve v tomto čase, bude určite patriť ďalší dizajnový kúsok obľúbeného kávovaru NESCAFÉ Dolce Gusto Piccolo, ktorý budú môcť zákazníci zakúpiť tento rok exkluzívne v sieti NAY Elektrodom. Populárnym darčekom sa rozhodne stane aj nový model Apple iPod Nano v novom dizajne s dotykovým displejom. Pre fajnšmekrov je vo vybraných 10 predajniach NAY Elektrodom k dispozícii prvá 3D kamera na svete od Panasonicu, prostredníctvom ktorej domáce video z rodinných osláv alebo párty dostane doslova nový rozmer.

Veľký záujem bude pravdepodobne aj o herné konzoly, keďže pohybové ovládanie hier na vianočný trh prinieslo aj Sony so systémom Move pre PlayStation 3, ako aj Microsoft XBox 360 so systémom Kinect.

K tradičným darčekom patrí malá biela technika, mp3 a 4 prehrávače či fotoaparáty. Mnohé domácnosti si však počas Vianoc urobia radosť novou chladničkou, práčkou alebo umývačkou. „Doterajší vývoj roka ukazuje, že pravdepodobne bude oproti iným rokom vyšší záujem o notebooky, ktoré sú mimoriadne populárne tento rok. Zvýšený záujem očakávame aj o televízory s vyššími uhlopriečkami, keďže spotrebitelia postupne zvyšujú v tomto ohľade svoje nároky. Rovnako sa počas vianočného obdobia zvyšuje z roka na rok aj záujem o kávovary, najmä plnoautomatické a kapsulové. Oproti minulým rokom predpokladáme nárast aj v kategórii mobilných telefónov, keďže stále viac spotrebiteľov siaha po telefónoch bez viazanosti,“ uviedol František Vámoši, vedúci marketingového oddelenia spoločnosti NAY a.s.

Spotrebná elektronika nie je len o cenách, doplnkové služby sú pre zákazníkov veľkou pridanou hodnotou. Medzi tie štandardné patrí v predajniach NAY Elektrodom odvoz tovaru zadarmo po celom Slovensku, splátkové služby, možnosť výmeny tovaru, možnosti dodatočnej záruky či poistenia tovaru. „Na Vianoce rozširujeme našu ponuku o špeciálne vianočné služby. Okrem predĺženia otváracích hodín väčšiny našich prevádzok o hodinu, ponúkame našim zákazníkom možnosť výmeny alebo vrátenia darčeka zakúpeného v našich predajniach. Ten, kto však chce tomuto stopercentne predísť, má možnosť zakúpiť si darčekové poukážky,“ dodal František Vámoši, vedúci marketingového oddelenia spoločnosti NAY a.s.

Produkty v akcii

Zobrazujeme 0 výsledkov Použite filter pre spresnenie požiadaviek.