ViewSonic M2e


Wi-Fi: Áno, Počet HDMI portov: 1, Rozlíšenie: 1920x1080, Typ technológie: DLP, Kontrastný pomer: 300000:1, Životnosť lampy: 30000 hod.,


Cena 629,00 €

12,58 € Späť na NAY Extra kartu: Zobraziť nápoveď


Top príslušenstvo

Zadarmo
Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

Popis produktu

Prenosný DLP LED projektor ViewSonic M2e v bielo-sivom prevedení sa vďaka svojim kompaktným rozmerom stane príjemným spoločníkom mnohých cestovateľov a premení akýkoľvek priestor na súkromné kino aj počas dovolenky. Dokáže premietať obraz až do veľkosti 24“ až 100“ (60 - 254 cm) a disponuje svetelným výstupom až 1000 Ansi lúmenov, Full HD rozlíšením 1920 × 1080 pixelov, kontrastným pomerom 3 000 000:1 a životnosťou lampy až 30 000 hodín. Prostredníctvom Bluetooth technológie môžete bezdrôtovo zrkadliť obraz z mobilného telefónu do projektora alebo môžete streamovať obľúbené videá. Projektor je vybavený USB-A a USB-C vstupmi, HDMI konektorom, čítačkou MicroSD kariet či 3,5 mm audio výstupom. Vstavané reproduktory Dual Harman Kardon s celkovým výkonom 6 W zaručia kvalitný čistý zvuk.

ViewSonic M2e 

Inteligentný prenosný LED projektor ViewSonic M2e prináša zábavu jediným stlačením tlačidla. Pýši sa okamžitým automatickým zaostrením a pokročilými funkciami lichobežníkového zkreslenia, vďaka čomu je nastavenie veľmi jednoduché a jeho ultraľahký prenosný dizajn vám umožní vziať si zážitok z veľkej obrazovky všade so sebou. Vychutnajte si krištáľovo čistý obraz v rozlíšení Full HD (1080p) a filmové farby pokrývajúce 125% Rec.709 podporované špičkovou LED technológiou ViewSonic 2. generácie. Pre pôsobivejšie multimediálne prezentácie dodávajú duálne reproduktory Harman Kardon zvuk naplňujúci miestnosť, aby publikum zostalo stále v kontakte. Ešte viac zábavy si vychutnáte vďaka funkciám inteligentného pripojenia, ako je Wi-Fi na bezdrôtové zrkadlenie obrazovky z mobilu, Bluetooth pre alternatívne možnosti zvuku a USB Type-C pre priame streamovanie jedným káblom z Nintendo Switch. 

Jednoduché a rýchle nastavenie

Vďaka pokročilému okamžitému automatickému zaostreniu a funkcii automatického lichobežníkového zkreslenia je nastavenie rýchlejšie a ľahšie ako kedykoľvek predtým.

  • Okamžité automatické zaostrenie - Okamžité a presné meranie vzdialenosti na akomkoľvek povrchu pomocou špičkovej technológie Time-of-Flight (ToF), ktorá poskytuje perfektne zaostrený vizuál v priebehu jednej sekundy.

  • Perfektné prispôsobenie z ľubovoľného uhla - Komplexné lichobežníkové skreslenie H / V a možnosti nastavenia 4 rohov poskytujú dokonale tvarované obrázky zhora, zdola, spredu alebo zboku.

Vezmite si zážitok z kina, nech ste kdekoľvek

Ultraľahký a mimoriadne kompaktný model M2e je navrhnutý pre ľahkú prenosnosť. Jednoducho pripojte powerbanku cez USB Type-C a vyrazte na cesty.

Veľká obrazovka aj v malých priestoroch

Získajte až 100” displej zo vzdialenosti len 2,7 m pre skvelú zábavu v akomkoľvek priestore.

Plug and Play z ľubovoľného zariadenia

Sledujte obsah okamžite z ľubovoľného zariadenia s pripojením typu plug-and-play cez USB typu C, HDMI, čítačku USB, Micro SD a Wi-Fi. Alebo využite 10 GB miestneho úložiska na uchovanie svojho obľúbeného obsahu.

Pozerajte viac, starajte sa menej

Reflexné projekčné svetlo, ktoré bolo navrhnuté s ohľadom na starostlivosť o oči, poskytuje zážitok zo sledovania prakticky bez modrého svetla, aby znížilo namáhanie očí pri dlhšom sledovaní.

1080p Full HD pre podmanivé detaily

Zažite každý detail s ultravysokou kvalitou obrazu poskytovanou v rozlíšení Full HD 1080p pre vizuálny zážitok, nech ste kdekoľvek.

Ponorte sa do farieb pomocou technológie Cinema SuperColor+

Patentovaná technológia ViewSonic Cinema SuperColor+ so 125% Rec.709 poskytuje živé a sýte farby pre verný vizuálny zážitok.

Špeciálny zvuk od Harman Kardon

Integrované duálne reproduktory, ktoré prispôsobil Harman Kardon pre ostrý a čistý zvuk, prinášajú vašim filmom a hudbe zážitok na úrovni kina, nech ste kdekoľvek.

Malá obrazovka a veľký zážitok

Premietanie obrazovky vášho telefónu alebo tabletu nebolo nikdy jednoduchšie. Pripojte bezdrôtovo M2e k vášmu inteligentnému zariadeniu a užite si okamžitú zábavu na veľkej obrazovke. (* Podporované telefóny iPhone a Android, ale musia byť pripojené v rovnakej sieti ako M2e.)

Bluetooth pre ďalšie možnosti zvuku

Vychutnajte si kvalitný zvuk podľa vašich predstáv. Použite M2e ako Bluetooth reproduktor na rozbehnutie párty, alebo pripojte svoje Bluetooth slúchadlá a ponorte sa do svojho vlastného sveta zábavy na veľkej obrazovke.

Priame streamovanie obsahu cez USB Type-C

Premietajte obsah priamo z telefónu alebo iného mobilného zariadenia cez USB Type-C a súčasne ho nabíjajte. Streamujte videá, FaceTime s priateľmi alebo si zahrajte Nintendo Switch na veľkej obrazovke bez dokovacej stanice a to všetko pomocou jediného kábla.

Intuitívne dotykové ovládanie pomocou telefónu

Ovládajte M2e pomocou telefónu. Stiahnite si aplikáciu ViewSonic vCastSender a pripojte sa k rovnakej sieti Wi-Fi, aby ste na veľkej obrazovke mohli bez námahy navigovať a písať poznámky.

Samostatné streamovanie

Zbohom neporiadok káblov a externé zariadenia. Vstavané centrum aplikácií spája všetku vašu zábavu na jednom mieste. Stiahnite si mediálne aplikácie cez Wi-Fi a streamujte svoj obľúbený obsah priamo z projektora.


 

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Wi-Fi Áno
Počet HDMI portov 1
Rozlíšenie 1920x1080
Typ technológie DLP
Kontrastný pomer 300000:1
Životnosť lampy 30000 hod.

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií ViewSonic M2e

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené