ViewSonic VX2758-PC-MH čierny


Uhlopriečka ("): 27 ", Počet HDMI portov: 2, Rozlíšenie displeja (px): 1920x1080, Zobraz.frekv. obrazovky (HZ): 144, Integrovaný TV tuner: Nie, Zobrazovacia technológia: VA,


Cena 279,00 €

5,58 € Späť na NAY Extra kartu: Zobraziť nápoveď


Top príslušenstvo

Zadarmo
Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

Popis produktu

Herný monitor ViewSonic VX2758-PC-MH sa vyznačuje zakriveným dizajnom 1800R a nízkym vstupným sekaním. O to sa postará obnovovacia frekvencia 144Hz a doba odozvy MPRT 1ms. Vďaka technológii AMD FreeSync si užijete obraz bez trhania a omeškania synchronizovaný s grafickou kartou. Podporuje zobrazenie 120% sRGB a 88% NTSC farebného gamutu a 16,7M farieb. Antireflexná 27-palcová obrazovka využíva VA zobrazovaciu technológiu pre rozlíšenie Full HD 1920 x 1080 pixelov. Jeho typický jas tvorí 280 cd/m2 a kontrastný pomer 3000:1. K dispozícii má rozhrania VGA, HDMI 2.0, HDMI 1.4 a 3,5mm výstup aj vstup. Obsahuje dvojicu 2W reproduktorov.

Herný monitor

S neuveriteľne rýchlym časom odozvy 1ms MPRT poskytuje monitor ViewSonic VX2758-PC-MH plné obrázky bez rozmazania. Táto rýchla doba odozvy je ideálna pre intenzívne hranie hier a poskytuje úžasnú vizuálnu kvalitu pri sledovaní športových alebo akčných filmov. Obnovovacia frekvencia 144 Hz poskytuje vynikajúcu vizuálnu plynutosť a bezchybnú grafiku bez ohľadu na to, ako rýchlo sa odohráva akcia v hre. Technológia AMD FreeSync eliminuje trhanie obrazovky a trhané snímky. Zabezpečuje plynulé a bezchybné vizuálne efekty v každej scéne.

Flexibilné pripojenie s nízkym vstupným lagom

Dva porty HDMI a vstup VGA ponúkajú širokú škálu kompatibility, čo vám poskytuje flexibilitu pri pripojení vašich zariadení. Zabudované nízke vstupné oneskorenie, dosiahnuté použitím redukcie procesu, znižuje latenciu signálu, čo používateľom poskytuje najrýchlejší možný zobrazovací signál z ich grafickej karty na monitor ViewSonic VX2758-PC-MH.

Vysoká kvalita obrazu, jas aj kontrast

Model ViewSonic VX2758-PC-MH je vybavený 27-palcovým rozlíšením Full HD 1920 x 1080, ktoré poskytuje jasný obraz po pixloch. Zažite úžasnú čistotu a detaily pre každú príležitosť, či už pracujete, hráte alebo sa tešíte z najnovšej zábavy. Vysoko dynamický kontrastný pomer 80M: 1 vytvára hĺbku v obrazoch pridaním väčšej definície najtmavších a najjasnejších farieb na obrazovke, čo zaručuje, že obrázky na monitore sa zobrazia s najjemnejšími detailami.

Stabilizácia čiernej farby

Stabilizácia ViewSonic Black Stabilization poskytuje zvýšenú viditeľnosť a detaily zosvetľovaním tmavých scén. Dominujte so zvýšenou viditeľnosťou a poskytnite vynikajúci farebný výkon pre dokonalý herný zážitok.

 

 

Optimálne podmienky prezerania

Exkluzívny ViewMode ™ od spoločnosti ViewSonic ™ ponúka špecializované predvoľby, ktoré vyhovujú rôznym scenárom použitia vrátane režimov Hra, Film, Web, Text, Mac a Mono. Tieto predvoľby zlepšujú gama krivku, teplotu farieb, kontrast a jas, aby poskytovali optimálne vlastnosti sledovania pre každú aplikáciu. Technológia bez blikania a filter modrého svetla pomáhajú eliminovať namáhanie očí spôsobené škodlivými svetelnými lúčmi a obdobiami dlhého pozorovania.

Pohlcujúci zvuk a nízka spotreba energie

Monitor ViewSonic VX2758-PC-MH, navrhnutý s integrovanými duálnymi reproduktormi, spája neuveriteľný výkon obrazovky s pohlcujúcim stereofónnym zvukom pre úplný multimediálny zážitok. Úsporný ekologický režim ViewSonic upravuje jas na optimálne nastavenie, aby sa znížila spotreba energie a únava očí a zároveň sa predĺžila životnosť monitora.

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Uhlopriečka (") 27 "
Počet HDMI portov 2
Rozlíšenie displeja (px) 1920x1080
Zobraz.frekv. obrazovky (HZ) 144
Integrovaný TV tuner Nie
Zobrazovacia technológia VA

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií ViewSonic VX2758-PC-MH čierny

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené