Vivanco HighQ AUDIO BT medené

  • Doprava zadarmo

Frekvenčný rozsah (Hz): 20-20.000 Hz, NFC: Nie, Rozhranie: Bluetooth, Štýl nosenia: náhlavné


Cena 69,99 €

Prihlásiť sa / Registrovať sa a získať 1,40 € späť na ďalší nákup: Zobraziť nápoveď


Popis produktu

Bluetooth slúchadlá Vivanco HighQ AUDIO BT v elegantnej medenej farbe vám zabezpečia perfektný hudobný zážitok z počúvania vašej obľúbenej hudby. Pripojenie medzi slúchadlami a vašim zariadením zabezpečuje pokrokové Bluetooth 4.1. Dosah bezdrôtových slúchadiel je až 10 metrov, takže sa vám nestane, že stratíte pripojenie pri malom odbehnutí. Vďaka vysokej kapacite batérie dokážu slúchadlá na jedno nabitie prehrávať hudbu až 8 hodín. Funkcia active noise cancelling zabezpečuje aktívne potláčanie okolitého zvuku, pre čo najlepšie počúvanie hudby. Vďaka precíznemu spracovaniu a skladaciemu mechanizmu sú ľahko prenosné.

Dokonalý zvuk

Slúchadlá sú vyrobené z vysokokvalitných materiálov a užijete si s nimi dokonalý zvuk pri počúvaní vašich obľúbených skladieb.  Slúchadlá ponúkajú ostré výšky a solídne basy, ktoré sú generované dvoma 50 milimetrovými ovládačmi NdFeB a ponúkajú vysoký frekvenčný rozsah až 20-20.000 khz. Funkcia active noise cancelling potlačí zvuk z okolitého sveta, ktorý by vás mohol rušiť pri počúvaní hudby.

VIVANCO-Aircoustic_03

Praktické využitie

Slúchadlá ponúkajú vďaka zabudovanej 250 mA lithium batérii dlhú dobu prehrávania hudby až 8 hodín. Ak sa chystáte na dlhšiu cestu alebo ste si len zabudli nabiť slúchadlá, nemusíte byt sklamaný, vďaka pripojiteľnému káblu budete môcť počúvať hudbu jednoducho aj po ich vybití. Na slúchadlách sú ďalej zabudované ovládacie prvky pre prepínanie skladieb či ovládanie hlasitosti. 

VIVANCO-Aircoustic_04

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Frekvenčný rozsah (Hz) 20-20.000 Hz
NFC Nie
Rozhranie Bluetooth
Štýl nosenia náhlavné

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií Vivanco HighQ AUDIO BT medené

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené