Vivanco HighQ AUDIO BT medené

Cena:
69,99 €

Späť na NAY Extra kartu 1,40 €

POPIS PRODUKTU

Bluetooth slúchadlá Vivanco HighQ AUDIO BT v elegantnej medenej farbe vám zabezpečia perfektný hudobný zážitok z počúvania vašej obľúbenej hudby. Pripojenie medzi slúchadlami a vašim zariadením zabezpečuje pokrokové Bluetooth 4.1. Dosah bezdrôtových slúchadiel je až 10 metrov, takže sa vám nestane, že stratíte pripojenie pri malom odbehnutí. Vďaka vysokej kapacite batérie dokážu slúchadlá na jedno nabitie prehrávať hudbu až 8 hodín. Funkcia active noise cancelling zabezpečuje aktívne potláčanie okolitého zvuku, pre čo najlepšie počúvanie hudby. Vďaka precíznemu spracovaniu a skladaciemu mechanizmu sú ľahko prenosné.

Zobraziť celý popis

  • Doprava zadarmo

Zvážte aj tento produkt

Bezdrôtové slúchadlá AUNA Elegance ANC v striebornom prevedení s frekvenčným rozsahom 20 Hz–20 kHz. Bluetooth slúchadlá s dosahom až 10 metrov disponujú batériou s výdržou až 14 hodín a podporou NFC. Súčasťou náhlavných slúchadiel AUNA Elegance ANC je odnímateľný kábel a integrovaný mikrofón. Nastaviteľná konštrukcia s čalúnenou koženou čelenkou a mäkkým polstrovaním náušníkov vám zaručia maximálny komfort aj pri dlhodobom používaní.

Základné parametre

  • Značka: Auna
  • Frekvenčný rozsah (Hz): 20 - 20000
  • NFC: Áno

Podrobný popis

Zobraziť produkt

Hore

Popis produktu

Dokonalý zvuk

Slúchadlá sú vyrobené z vysokokvalitných materiálov a užijete si s nimi dokonalý zvuk pri počúvaní vašich obľúbených skladieb.  Slúchadlá ponúkajú ostré výšky a solídne basy, ktoré sú generované dvoma 50 milimetrovými ovládačmi NdFeB a ponúkajú vysoký frekvenčný rozsah až 20-20.000 khz. Funkcia active noise cancelling potlačí zvuk z okolitého sveta, ktorý by vás mohol rušiť pri počúvaní hudby.

VIVANCO-Aircoustic_03

Praktické využitie

Slúchadlá ponúkajú vďaka zabudovanej 250 mA lithium batérii dlhú dobu prehrávania hudby až 8 hodín. Ak sa chystáte na dlhšiu cestu alebo ste si len zabudli nabiť slúchadlá, nemusíte byt sklamaný, vďaka pripojiteľnému káblu budete môcť počúvať hudbu jednoducho aj po ich vybití. Na slúchadlách sú ďalej zabudované ovládacie prvky pre prepínanie skladieb či ovládanie hlasitosti. 

VIVANCO-Aircoustic_04

Hore

Parametre produktu

Základné parametre

Značka: Vivanco
Frekvenčný rozsah (Hz): 20-20.000
iNFC: Nie
Rozhranie: Bluetooth
Štýl nosenia: náhlavné

Ďalšie vlastnosti

Značka: Vivanco
Ovládanie prehrávania: Áno
iStupeň krytia: nemá

Fyzické vlastnosti a farba

Farba: medená
Hmotnosť: 308 g

Mikrofón

Zabudovaný mikrofón: Áno

Zvuk

Frekvenčný rozsah (Hz): 20-20.000
Ovládanie hlasitosti: Áno
Potlačenie šumu: Áno

Konektivita

iNFC: Nie
Rozhranie: Bluetooth
Odnímateľný kábel: Áno
Dosah: 10 m

Dizajn

Štýl nosenia: náhlavné

Obsah balenia

Dokovacia stanica: Nie

Batérie

Výdrž batérie: 5 hod.

Ostatné

Kód produktu: 38897

Všetky parametre

Hore

Príslušenstvo ku tomuto produktu

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore