Vrátime vám 200 € z nákupu Samsung Galaxy S21 5G

Kúpte si smartfón Samsung zo série Galaxy S21 5G a získajte späť až 200 € ako zľavu na ďalší nákup. Stačí, ak ste člen NAY Extra klubu alebo sa ním stanete.

Vrátime vám 200 € z nákupu Samsung Galaxy S21 5G

Banner A Vyberte si Samsung Galaxy S21 5G

Vyberte si svoj nový smartfón zo série Samsung Galaxy S21 5G. Ponuku platí na všetky modely série Samsung Galaxy S21 5G.

 

Banner A Použite svoju klubovú kartu

Ak už ste členom NAY Extra klubu, predložte v predajni svoju klubovú kartu pri pokladni. Pri nákupe v e-shope si priraďte svoju kartu k e-shop kontu. Po nákupe vám na kartu pripíšeme body v hodnote 200 €.

 

Banner A Alebo vstúpte do NAY Extra klubu

Pre získanie 200 € späť z nákupu Samsung Galaxy S21 5G je potrebné byť členom NAY Extra klubu. Zaregistrujte sa do NAY Extra klubu v predajni alebo na nay.sk. Členstvo neprináša žiadne povinnosti, iba výhody.

 

Banner A Využite svoju zľavu

Body v hodnote 200 €, ktoré ste získali späť, môžete použiť ako zľavu na akýkoľvek nákup v NAY až do jedného roka. Stačí predložiť svoju NAY Extra kartu alebo použit NAY Extra body pri nákupe online.

​​​​​​

Banner A Digitálna karta  v mobile

Stihanite si našu Smart app pre Android tu, iPhone tu alebo pre Huawei tu a majte svoje nákupy, NAY Extra body a omnoho viac v mobile. Alebo si vlože svoju NAY Extra kartu do Gooogle Pay alebo Apple wallet.

 

Banner A 2% späť z každého nákupu

Ako člen NAY extra klubu získate späť z každého nákupu aspoň 2%. Viac o Nay Extra klube tu.

 

Ďalšie podmienky

Akcia platí od 6. 7. do 31. 7. 2021.
V prípade vrátenia tovaru je podmienkou aj odpočítanie NAY Extra bodov získaných nákupom daného tovaru z klubového konta zákazníka. V prípade, že na konte zákazníka nie je dostatočné množstvo bodov pri vrátení tovaru, bude vrátená čiastka za tovar znížená o hodnotu NAY Extra bodov, ktoré nie je možné odpočítať.