Výsledky ankety NAY Android Roka 2016

Výsledky ankety NAY Android Roka 2016

Zaujímajú vás výsledky ankety NAY Android Roka 2016? Pozrite sa, kto sa stal favoritom vo vybraných kategóriách, a tiež komu poputujú skvelé ceny.

Od 15. novembra do 31. decembra 2016 prebiehalo hlasovanie v ankete NAY Android Roka 2016, ktorú organizoval portál mojandroid.sk. Hlasovať ste mohli prostredníctvom online hlasovacieho formulára v týchto šiestich súťažných kategóriách: TOP Android smartfón, Ľudový smartfón, Najlepší pomer cena/výkon, Štýlovka roka, Wearables roka a Inovácia roka.

Každý hlasujúci bol zaradený do žrebovania o 17 hodnotných cien a tí, ktorí do ankety pozvali aspoň piatich ďalších priateľov, mohli vyhrať aj smartfón Lenovo Moto Z Play. Ten hlasujúci, ktorý pozval do ankety najviac známych, vyhráva smartfón Lenovo K6.

Výhercovia  

HTC 10 - Zuzana Marasová

Asus ZenFone 3 - Boris Kriška

Huawei P9 Lite - Michal Bartek

2x hodinky Garmin VívoActive - Peter Sabo a Dávid Greguška

10x navigácia Sygic - Andrej Janzo, Branislav Habinak, Michal Žgrada, Richard Egyed,Jana Frastacka Markusová Juliana Munková, Dana Jurštáková, Lea Langová, Monika Gajdošová a Marek Krpelan

Lenovo Moto Z Play - Samuel Šúr

Lenovo K6 - Radovan Reisel


Výsledky ankety NAY Android Roka 2016

Kategória TOP Android smartfón je určená pre tie najlepšie zariadenia bez ohľadu na cenovku. Ide o tzv. “Vlajkové lode” výrobcov, ktoré ponúkajú to najlepšie, čo môžete aktuálne nájsť na trhu. Takmer každý výrobca má aspoň jeden smartfón, ktorý patrí do tejto kategórie. Ide o telefóny určené pre tých používateľov, ktorí chcú ten najlepší smartfón a nekladú taký dôraz na cenu zariadenia.

1. miesto - Samsung Galaxy S7

2. miesto - Huawei P9

3. miesto - Xiaomi Mi 5S

Tak, ako si výrobcovia konkurujú high-end modelmi, má väčšina spoločností v portfóliu aj dostupnejšie zariadenie. Tie majú potenciál osloviť oveľa širšie spektrum používateľov, keďže sú vďaka nižšej cene dostupnejšie.

1. miesto - Xiaomi Redmi 3

2. miesto - Samsung Galaxy J3 2016

3. miesto - Lenovo K6

Smartfóny, ktoré sa dajú označiť prívlastkom výborného pomeru ceny a výkonu sú výsostnou doménou práve tejto kategórie. Charakterizované sú výbornými technickými parametrami, ktoré sú adekvátne práve pri pohľade na ich výhodnú cenovku. V skratke sa dá povedať, že ide o smartfóny, ktoré vám za vaše peniaze ponúknu v cenovej kategórii do 400 € jednoducho to najlepšie, čo môžete mať.

1. miesto - Huawei P9 Lite 

2. miesto - Honor 7 Lite

3. miesto - ASUS ZenFone 3 Laser

Kategória štýlovka je určená pre tie najkrajšie a najštýlovejšie smartfóny roka 2016. Nájdete tu tie zariadenia, ktoré zaujmú najmä svojim konštrukčným spracovaním a dizajnom. Výber do tejto kategórie nepodlieha cenovým stropom a riadi sa čisto vizuálom.

1.miesto -  Samsung Galaxy S7 edge

2. miesto - Honor 8

3. miesto - Huawei P9 Plus

Do kategórie wearables patria inteligentné hodinky, náramky a akékoľvek ďalšie príslušenstvo, ktoré si spravidla pripevňujeme na ruku alebo inú časť tela. Tieto zariadenia často ponúkajú rôzne fitness funkcie, ale v niektorých prípadoch ide o plnohodnotné rozšírenie nášho telefónu. 

1. miesto - Samsung Gear S3 Frontier

2. miesto - ASUS ZenWatch 3

3. miesto - Garmin fénix 3 HR

Do tejto kategórie patria všetky zariadenia a vychytávky, ktoré prinášajú niečo nové a nevšedné. Nájdete tu všetky atypické novinky od výrobcov, ktorí sa neboja skúsiť niečo úplne nové. Od špeciálnych konštrukcií tabletov, rozšíriteľných modulov až po virtuálnu realitu, ktorá sa z roka na rok stáva čoraz populárnejšou.

1.miesto - 360 fly 4K

2. miesto - Lenovo Yoga Book

3. miesto - Acer Chromebook R11

 

Tu si môžete pozrieť tlačovú správu k výsledkom ankety NAY Android Roka 2016.

Produkty v akcii

Zobrazujeme 0 výsledkov Použite filter pre spresnenie požiadaviek.