Wacaco W-7837 Nanopresso Summer Session cestovný kávovar


Cestovný kávovar, Typ kávovaru: Cestovné kávovary, Smart ovládanie mobilom: Nie, Vstavaný displej: Nie, Umývateľný filter: Áno, Objem vodného zásobníka: 80 ml, Kapacita v šálkach: 1, Časovač: Nie, Uchovanie teploty: Nie, Automatické vypnutie: Nie, Výška: 15,6 cm, Šírka: 7,11 cm, Hĺbka: 6,2 cm, Hmotnosť: 0,53 kg, Farba: mix farieb. Viac info


Cena 99,99 €

Prihlásiť sa / Registrovať sa a získať 2,00 € späť na ďalší nákup: Zobraziť nápoveď


Top príslušenstvo

Bežná cena
Zadarmo
Nay Extra cena Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

Popis produktu

Praktický cestovný kávovar Wacaco Nanopresso - Summer Session na prípravu lahodnej čerstvej kávy kdekoľvek, bez použitia elektrickej energie. Kávovar kladie dôraz na 100% udržateľnosť, jednoducho sa ovláda. Je vyrobený z odolného plastu bledomodrej farby, neobsahuje BPA, filter je z nerezovej ocele a je rozoberateľný. Na prípravu stačí horúca voda, káva a vlastná sila. S novo patentovaným čerpacím systémom, vďaka ktorému je schopný dosiahnuť pomocou rúk vysoký tlak pre jedinečnú kvalitu extrakcie kávy. Vyžaduje o 15% menej sily na pumpovanie a extrakcia kávy trvá 30 sekúnd.

Wacaco W-7837

  • Max tlak: 18 barov
  • Objem zásobníka na vodu: 80 ml 
  • Objem zásobníka na kávu:  8 g
  • Hmotnosť: 336 g
  • Rozmery: 156 x 71 x 62 mm

Praktický pomocník na cesty

Praktický cestovný kávovar Wacaco Nanopresso - Summer Session na prípravu lahodnej čerstvej kávy kdekoľvek, bez použitia elektrickej energie. Najlepšie pracuje s jemnou mletou kávou, ktorá je pevne utlačená. Súčasťou balenia je aj látkové puzdro, zabudovaný pohárik na kávu a kefka na čistenie.

Ekologický kávovar

Kávovar kladie dôraz na 100% udržateľnosť, jednoducho sa ovláda. Z kolekcie Journey, je vyrobený z odolného plastu bledomodrej farby, neobsahuje BPA, filter je z nerezovej ocele a je rozoberateľný. Spĺňa medzinárodné bezpečnostné normy (FDA, EU, RoHS, LFGB, GB). 

Jednoduchá príprava

Na prípravu stačí horúca voda, káva a vlastná sila. S novo patentovaným čerpacím systémom, vďaka ktorému je schopný dosiahnuť pomocou rúk vysoký tlak pre jedinečnú kvalitu extrakcie kávy. Vyžaduje o 15% menej sily na pumpovanie a extrakcia kávy trvá 30 sekúnd, počas prvých 8 pumpovaní pripravíte požadovaný tlak a až následne dôjde ku extrakcii kávy.

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Časovač Nie
Kapacita v šálkach 1 Kus
Objem vodného zásobníka 80 ml
Typ kávovaru Cestovné kávovary

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií Wacaco W-7837 Nanopresso Summer Session cestovný kávovar

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené