Wacaco W-7838 Nanopresso Winter Ride cestovný kávovar


Časovač: Nie, Kapacita v šálkach: 1 Kus, Objem vodného zásobníka: 80 ml, Typ kávovaru: Cestovné kávovary,


Cena 89,90 €

1,80 € Späť na NAY Extra kartu: Zobraziť nápoveď


Top príslušenstvo

Zadarmo
Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

Popis produktu

Praktický cestovný kávovar Wacaco Nanopresso - Winter Ride na prípravu lahodnej čerstvej kávy kdekoľvek, bez použitia elektrickej energie. Kávovar kladie dôraz na 100% udržateľnosť, jednoducho sa ovláda. Je vyrobený z odolného plastu bielej farby, neobsahuje BPA, filter je z nerezovej ocele a je rozoberateľný. Na prípravu stačí horúca voda, káva a vlastná sila. S novo patentovaným čerpacím systémom, vďaka ktorému je schopný dosiahnuť pomocou rúk vysoký tlak pre jedinečnú kvalitu extrakcie kávy. Vyžaduje o 15% menej sily na pumpovanie a extrakcia kávy trvá 30 sekúnd.

Wacaco W-7838

  • Max tlak: 18 barov
  • Objem zásobníka na vodu: 80 ml 
  • Objem zásobníka na kávu:  8 g
  • Hmotnosť: 336 g
  • Rozmery: 156 x 71 x 62 mm

Praktický pomocník na cesty

Praktický cestovný kávovar Wacaco Nanopresso - Winter Ride na prípravu lahodnej čerstvej kávy kdekoľvek, bez použitia elektrickej energie. Najlepšie pracuje s jemnou mletou kávou, ktorá je pevne utlačená. Súčasťou balenia je aj látkové puzdro, zabudovaný pohárik na kávu a kefka na čistenie.

Ekologický kávovar

Kávovar kladie dôraz na 100% udržateľnosť, jednoducho sa ovláda. Z kolekcie Journey, je vyrobený z odolného plastu bielej farby, neobsahuje BPA, filter je z nerezovej ocele a je rozoberateľný. Spĺňa medzinárodné bezpečnostné normy (FDA, EU, RoHS, LFGB, GB). 

Jednoduchá príprava

Na prípravu stačí horúca voda, káva a vlastná sila. S novo patentovaným čerpacím systémom, vďaka ktorému je schopný dosiahnuť pomocou rúk vysoký tlak pre jedinečnú kvalitu extrakcie kávy. Vyžaduje o 15% menej sily na pumpovanie a extrakcia kávy trvá 30 sekúnd, počas prvých 8 pumpovaní pripravíte požadovaný tlak a až následne dôjde ku extrakcii kávy.

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Časovač Nie
Kapacita v šálkach 1 Kus
Objem vodného zásobníka 80 ml
Typ kávovaru Cestovné kávovary

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií Wacaco W-7838 Nanopresso Winter Ride cestovný kávovar

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené