LEGO City: Undercover - PC hra

Cena:
19,99 €

Pôvodná cena 24,99 €
Pri nákupe produktu získate extra hodnotu bodov 0,80 €

POPIS PRODUKTU

Pre nadšencov Lego City je tu hra LEGO City: Undercover, ktorá prichádza vo verzii pre počítač. Hra je open-world, pôvodné vydanie v roku 2013 pre konzolu Nintendo Wii U. Staňte sa detektívom v utajení a postarajte sa o poriadok v meste Lego City. Postavte sa zoči voči zločincovi s menom Rex Fury. Riešte jednotlivé logické úlohy a zabávajte sa. Verzia prichádza s hracím módom až pre dvoch hráčov. Užite si tak hru spoločne s priateľmi.

Zobraziť celý popis

  • Zľava 20 %
  • 4% späť na NAY Extra kartu

Služby k produktu

Hore

Popis produktu

 

Staňte sa detektívom 

Máte radi príbehy so zápletkou a radi riešite takéto situácie? Rola detektíva Cahse McCaine vás vtiahne do deja. Hľadajte a riešte situácie, ktoré sa v mestečku stanú. Najdôležitejšou úohou je násjť a zneškodniť zločinca menom Rex Fury, ktorý sa vyhýba spravodlivosti. Zapojte svoju intuíciu a myslenie a staňte sa detektívom, ktorý vyrieši každý prípad.

Preskúmajte otvorený svet mestečka Lego City

Preskúmajte mesto Lego City a hľadajne nebezpečných zlodejov, ktorí sa nachádzajú v meste. Hra Lego LEGO® CITY UndercoverTM ponúka až 20 rôznych lokácií, koré obohatia pátranie. Táto hra je open-world a ponúka množstvo dobrodružtiev každej vekovej kategórií. Ponorte sa do príbehu a užívajte si skvelú hru doplnenú o LEGO humor a soundtrack. 

Rozsiahly vozový park

LEGO® CITY UndercoverTM  prináša viac než 100 najznámejších vozidiel z hier LEGO. Je len na vás, aký model si zvolíte. Okrem toho si môžete vybrať aj rôzne prevleky, ktoré využiteje pri pátraní. Ak vás prestane baviť rola Cahse McCaina detektíva v utajení, vyberne si inú rolu, do ktorej sa vžiteje. 

 

 

Hore

Parametre produktu

Základné parametre

Médium: Game card
Platforma: PC
Typ hry: Detské
Lokalizácia: anglická

Ďalšie vlastnosti

Značka: Warner bros
Médium: Game card
Platforma: PC
Typ hry: Detské
Vekové obmedzenie: 7+
Závadnosť obsahu: Násilie
Lokalizácia: anglická

Fyzické vlastnosti a farba

Šírka: 135 mm
Výška: 190 mm
Hmotnosť: 20 g
Hĺbka: 15 mm

Ďalšie parametre

VR hra: Ne

Ostatné

Kód produktu: 8595071033979

Všetky parametre

Hore

Príslušenstvo ku tomuto produktu

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore