Watch Dogs Legion PS4 hra

Cena:
59,90 €

Späť na NAY Extra kartu 1,20 €

POPIS PRODUKTU

Akčná hra Watch Dogs Legion určená pre hernú konzolu PlayStation 4 je dodávaná na Blu-ray disku a má anglickú lokalizáciu. Ponúkne obrovský otvorený mestský svet, nový systém boja z blízka aj množstvo zbraní a schopností. Hrať môžete za akéhokoľvek človeka, ktorého naverbujete v uliciach Londýna. Každá postava disponuje vlastným príbehom, osobnosťou a súborom zručností. Nechýba ani možnosť spojiť sily s 3 priateľmi, takže ľahko zvládnete aj náročné misie.

Zobraziť celý popis

Popis produktu

 

Vezmite si Londýn späť

Hra Watch Dogs Legion disponuje obrovským otvoreným mestským svetom, ktorý môžete preskúmavať a navštíviť mnoho londýnskych pamiatok. K dispozícii budete mať nový systém boja z blízka aj širokú škálu zbraní a schopností. Dávajte si však pozor, pretože spôsob akým pristúpite k plneniu misií bude mať reálne dôsledky.

Hrajte za kohokoľvek

Po meste sa pohybuje množstvo rôznych typov ľudí. Každý z nich má svoj vlastný príbeh, osobnosť aj súbor zručností. Po naverbovaní môžete medzi nimi ľubovoľne prepínať a nasadzovať ich na konkrétne úlohy, aby ste dosiahli optimálne výsledky.

Spolupracujte s priateľmi

Vrátiť Londýn späť do rúk ľudí nemusíte sami. Preneste boj do online sveta a spojte sily s tromi priateľmi, ktorí vám pomôžu zvládnuť kooperčné misie alebo náročné úlohy.

Hore

Parametre produktu

Základné parametre

Platforma: PlayStation 4
Typ hry: Akčné
Lokalizácia: anglická

Ďalšie vlastnosti

Značka: Ubisoft
Platforma: PlayStation 4
Typ hry: Akčné
Vekové obmedzenie: 18+
Lokalizácia: anglická

Fyzické vlastnosti a farba

Šírka: 135 mm
Výška: 170 mm
Hmotnosť: 100 g
Hĺbka: 15 mm

Ostatné

Kód produktu: USP484111 

Všetky parametre

Hore

Príslušenstvo ku tomuto produktu

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore