WD My Cloud EX2 Ultra 16TB (čierny)

Cena:
599,00 €

Pôvodná cena 899,00 €
Splátková kalkulačka - spočítať
Späť na NAY Extra kartu 11,98 €

Nedá sa rezervovať

POPIS PRODUKTU

Cloudové úložisko Western Digital My Cloud EX2 Ultra Vás očarí nielen svojim elegantným prevedením, ale rovnako aj technickými vlastnosťami. Vyznačuje sa ohromným výkonom, jednoduchým používaní a dvomi pozíciami pre až 8 TB 3,5“ HDD. Bude spoľahlivým riešením pre uloženie všetkých Vašich súborov. Dáta budú bezpečne uschované na jednom mieste a chránené pred stratou či poškodením. Navyše k nim budete mať prístup vy i ostatní užívatelia z ktoréhokoľvek miesta. O rýchle reakcie a svižný chod sa postará dvojjadrový procesor s frekvenciou 1,3 GHz a operačná pamäť veľkosti 1 GB. Vysoký stupeň ochrany zase zabezpečuje 256-bitové šifrovanie zväzkov AES. Čierne prevedenie pôsobí veľmi nadčasovo, čím si okamžite získa Vaše sympatie. Dokonale vynikne v každom interiéri. Použiteľný je rovnako s PC i s Mac.

Zobraziť celý popis

  • Doprava zadarmo
  • Zľava 33 %
Popis produktu

Skvelé riešenie

Network Attached Storage alebo v skratke NAS umožňuje bezpečne uschovať všetky Vaše dáta na jednom zariadení. Prístup k nim však budete mať z ktoréhokoľvek miesta. Po pripojení na internet bude streamovanie a pristupovanie mimoriadne jednoduché a intuitívne zároveň, preto z obsluhy tohto zariadenia Western Digital My Cloud EX2 Ultra nemusíte mať žiadne obavy. Vstúpiť do neho viete prostredníctvom mobilnej aplikácie My Cloud alebo cez MyCloud.com. Ktorý spôsob si zvolíte je už na Vás. K dispozícii máte 2 pozície pre 8 TB 3,5" HDD

OS 3

S podporou operačného systému MY Cloud OS 3 od spoločnosti Western Digital budete mať nad celým obsahom absolútnu kontrolu. Vďaka mnohým nástrojom a aplikáciám si napríklad vytvoríte zložku pre zdieľanie obľúbeného obsahu, automaticky zosynchronizujete dáta medzi Vašimi PC alebo prenášate obsah medzi systémom NAS a cloudovými službami, ktoré podporuje. Na mysli máme napríklad Dropbox, OneDrive alebo Google Drive.

Špičkový výkon

Ohromnú rýchlosť, svižné reakcie a flexibilitu zabezpečuje procesor Marvell ARMADA 385 s frekvenciou 1,3 GHz. Prenos bude o to pohodlnejší a bez väčších ťažkostí. Multitasking uľahčuje dodávaná operačná pamäť 1 GB DDR3. Zdieľanie súborov bude naozaj bezproblémové či už prostredníctvom súkromných alebo verejných cloudov. Samy sa rozhodnete, ku ktorým budú mať ostatní užívatelia prístup. Naozaj bezpečné ukladanie je v réžii 256-bitového šifrovania zväzkov AES. Nezáleží na tom, či používate PC alebo Mac. 

Plex aplikácia 

Prehľadné usporiadanie všetkých Vašich snímok, hudby, videí alebo iných súborov zabezpečuje server Plex Media. Následne na to budú pripravené na streamovanie na Váš počítač, mobilné zariadenie, hernú konzolu alebo iný prehrávač médií. Či už budete doma alebo na cestách, za každým si budete môcť užívať svoje média, ktoré budú navyše obohatené o grafické súhrny, plagáty či prebaly albumov. S podporou aj ďalších aplikácií ako napríklad Milestone Arcus Surveillance, Dropbox a WordPress si NAS upravíte presne podľa vlastnej predstavy. 

Automatické zálohovanie

WD SmartWare Pro je zálohovací softvér, pomocou ktorého si na svojom PC nastavíte, kam sa bude obsah ukladať. Ak pracujete s Mac počítačom, budete mať plný prístup k softvéru Apple Time Machine, ktorý zaisťuje prispôsobiteľné zálohovanie. Dokonca dáta viete zálohovať automaticky na samostatné zariadenie My Cloud NAS alebo na iné podporované cloud služby. 

Hore

Parametre produktu

Základné parametre

Typ procesora: Marvell
iFrekvencia procesora: 1,3 GHz
Počet pozícií pre disk: 2
Počet diskov: 2
Veľkosť disku: 3.5
Podporovaný RAID: RAID 1, RAID 0
Typická spotreba: 30 W
Kapacita vložených diskov: 16

Ďalšie vlastnosti

Značka: Western digital
Počet diskov: 2
Podporovaný RAID: RAID 1, RAID 0
Kapacita vložených diskov: 16

Fyzické vlastnosti a farba

Farba: čierna
Šírka: 190 mm
Výška: 210 mm
Hĺbka: 140 cm
Hmotnosť: 1,6 Kg

Procesor

Typ procesora: Marvell
iFrekvencia procesora: 1,3 GHz
Verzia procesora: Armada 385

Konektivita

iPočet USB 3.0 portov: 2
LAN: 1

Dátové úložisko

Rozhranie disku: SATA III
Počet pozícií pre disk: 2
Rýchlosť čítania: 125 MB/s
Veľkosť disku: 3.5

Energetické údaje

Max.spotreba: 48 W
Typická spotreba: 30 W
Stand-by spotreba(pohot.): 8,8 W

Ostatné

Kód produktu: WDBVBZ0160JCH-EESN

Všetky parametre

Hore

Príslušenstvo ku tomuto produktu

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore