WD My Cloud EX2 Ultra bez HDD (čierny)

Zobraziť

  • Zľava
  • Doprava zadarmo

Typ procesora: Marvell, Frekvencia procesora: 1.3 GHz, Počet pozícií pre disk: 2, Veľkosť disku: 3.5 Palec, Podporovaný RAID: RAID 0, RAID 1, Typická spotreba: 10.68 W,


Cena 159,00 €

Zľava 6 % z pôvodnej ceny: 169,00 € Zobraziť nápoveď

3,18 € Späť na NAY Extra kartu: Zobraziť nápoveď


4,7 / 5

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené

3 dva nákupy

Zobraziť 3 recenzie

Popis produktu

Hľadáte spoľahlivý spôsob ako čo najbezpečnejšie a najjednoduchšie ukladať svoje dáta? V tom prípade si určite zaobstarajte práve Western Digital My Cloud EX2 Ultra. K uschovaným súborom budete môcť pristupovať z ktoréhokoľvek miesta. Či už budete na cestách, u Vás doma alebo v kancelárii. Dvojjadrový procesor s frekvenciou 1,3 GHz a operačná pamäť veľkosti 1 GB sa postarajú o naozaj výkonné streamovanie a bezproblémový multitasking. S WD Sync je automatické zálohovanie medzi Vašim PC a My Cloud mimoriadne jednoduché. Plne funkčný je rovnako s PC, ale aj s MAC. Vysoký stupeň ochrany zaručuje 256-bitové šifrovanie zväzkov AES. Svojim elegantným prevedení si okamžite získa Vaše sympatie i pozornosť. Dokonale tak vynikne v každom interiéri.

Skvelé riešenie

Network Attached Storage alebo v skratke NAS umožňuje bezpečne uschovať všetky Vaše dáta na jednom zariadení. Prístup k nim však budete mať z ktoréhokoľvek miesta. Po pripojení na internet bude streamovanie a pristupovanie mimoriadne jednoduché a intuitívne zároveň, preto z obsluhy tohto zariadenia Western Digital My Cloud EX2 Ultra nemusíte mať žiadne obavy. Vstúpiť do neho viete prostredníctvom mobilnej aplikácie My Cloud alebo cez MyCloud.com. Ktorý spôsob si zvolíte je už na Vás. 

OS 3

S podporou operačného systému MY Cloud OS 3 od spoločnosti Western Digital budete mať nad celým obsahom absolútnu kontrolu. Vďaka mnohým nástrojom a aplikáciám si napríklad vytvoríte zložku pre zdieľanie obľúbeného obsahu, automaticky zosynchronizujete dáta medzi Vašimi PC alebo prenášate obsah medzi systémom NAS a cloudovými službami, ktoré podporuje. Na mysli máme napríklad Dropbox, OneDrive alebo Google Drive.

Špičkový výkon

Ohromnú rýchlosť, svižné reakcie a flexibilitu zabezpečuje procesor Marvell ARMADA 385 s frekvenciou 1,3 GHz. Prenos bude o to pohodlnejší a bez väčších ťažkostí. Multitasking uľahčuje dodávaná operačná pamäť 1 GB DDR3. Zdieľanie súborov bude naozaj bezproblémové či už prostredníctvom súkromných alebo verejných cloudov. Samy sa rozhodnete, ku ktorým budú mať ostatní užívatelia prístup. Naozaj bezpečné ukladanie je v réžii 256-bitového šifrovania zväzkov AES. Nezáleží na tom, či používate PC alebo Mac. 

Plex aplikácia 

Prehľadné usporiadanie všetkých Vašich snímok, hudby, videí alebo iných súborov zabezpečuje server Plex Media. Následne na to budú pripravené na streamovanie na Váš počítač, mobilné zariadenie, hernú konzolu alebo iný prehrávač médií. Či už budete doma alebo na cestách, za každým si budete môcť užívať svoje média, ktoré budú navyše obohatené o grafické súhrny, plagáty či prebaly albumov. S podporou aj ďalších aplikácií ako napríklad Milestone Arcus Surveillance, Dropbox a WordPress si NAS upravíte presne podľa vlastnej predstavy. 

Automatické zálohovanie

WD SmartWare Pro je zálohovací softvér, pomocou ktorého si na svojom PC nastavíte, kam sa bude obsah ukladať. Ak pracujete s Mac počítačom, budete mať plný prístup k softvéru Apple Time Machine, ktorý zaisťuje prispôsobiteľné zálohovanie. Dokonca dáta viete zálohovať automaticky na samostatné zariadenie My Cloud NAS alebo na iné podporované cloud služby. 

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Typ procesora Marvell
Frekvencia procesora 1.3 GHz
Počet pozícií pre disk 2
Veľkosť disku 3.5 Palec
Podporovaný RAID RAID 0, RAID 1
Typická spotreba 10.68 W

Hodnotenie

4,7 / 5

3 recenzie WD My Cloud EX2 Ultra bez HDD (čierny)

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené

Jarmila

29. 4. 2021

Celkové hodnotenie

Kvalita Nehodnotené

Hodnota za peniaze NehodnotenéMartin

2. 12. 2020

Celkové hodnotenie

Kvalita Nehodnotené

Hodnota za peniaze NehodnotenéPeter

2. 1. 2020

Celkové hodnotenie

Kvalita Nehodnotené

Hodnota za peniaze Nehodnotené


  • Klasické WD nič mimoriadne a čo má robiť robí jednoducho a spoľahlivo.
  • software iba nejaká skúšobná verzia ???