Popis produktu

Jednoduché zálohovanie dát

Prenosný HDD disk WD My Passport Ultra s kapacitou 4TB ponúkne jednoduchý spôsob, ako rozšíriť úložisko vášho zariadenia, či zálohovať vaše dáta. Vďaka technológii plug-and-play a 256-bitovému AES hardwarovému šifrovaniu je pripravený na okamžité a bezpečné používanie.

Pripojenie

Disk je vybavený káblom s rozhraním USB typu C, ktorý zabezpečí spoľahlivý a rýchly prenos dát. V balení sa nachádza tiež USB 3.0 typu A redukcia, ktorá umožní spätnú kompatibilitu so zariadeniami s týmto rozhraním.

Elegantný dizajn

Zariadenie sa pýši moderným dizajnom v striebornej farbe, ktorý v sebe spája odolný eloxovaný kov s minimalistickou textúrou. Tak bude zodpovedať vášmu osobnému štýlu.

WD Discovery

Na základnú konfiguráciu disku, správu a zálohovanie dát poslúži softvér WD Discovery. Súčasťou softvéru je aj WD Backup, ktorý ponúkne možnosť jednoduchého zálohovania vašich fotografií, videí a dokumentov na HDD disk My Passport Ultra. Stačí pripojiť disk a nastaviť hodinový, denný alebo mesačný plán zálohovania. Softvér WD Discovery taktiež umožní importovať obsah z obľúbených sociálnych sietí a cloudových služieb, ako je Facebook, Dropbox či Google Drive.

Obsah balenia: prenosný HDD disk, kábel USB-C s adaptérom USB 3.0, softvér WD Discovery pre WD Backup a WD Drive Utilities, sprievodca rýchlou inštaláciou

Hore

Parametre produktu

Základné parametre

iKapacita: 4000 GB
iUkladacie médium: HDD
Veľkosť disku: 2.5

Ďalšie vlastnosti

Značka: Western digital

Fyzické vlastnosti a farba

Farba: strieborná
Šírka: 81,6 mm
Výška: 20,96 mm
Hmotnosť: 230 g
Hĺbka: 110 mm

Dátové úložisko

iKapacita: 4000 GB
iUkladacie médium: HDD
Rýchlosť otáčok HDD: 5400 ot./min.
Rozhranie disku: USB 3.0
Veľkosť disku: 2.5
Použitie: externý

Ostatné

Kód produktu: WDBFTM0040BSL-WESN

Všetky parametre

Hore

Príslušenstvo ku tomuto produktu

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore